פיקוד העורף התרעה במרחב

סדרת הדוקו המצליחה ב-2014 חוזרת

6 אמהות חוזרת עם אמהות חדשות משישה עולמות חדשים

30/05/15 21:00"6 אימהות"- סדרת הדוקו המצליחה לשנת 2014, שזכתה לשיעורי רייטינג גבוהים במיוחד בעונתה הראשונה עם ממוצע עונתי גבוה של 25.1% חוזרת בעונה 2 מרגשת ומרתקת במיוחד החל מה- 14 במאי בשעה 21:00 ב"רשת". 

העונה תלווה הסדרה  את חייהן של מעצבת האופנה נעמה חסין, השחקנית והבדרנית חני נחמיאס ,הבמאית שיר ביליה (בת זוגו של השחקן אלון אבוטבול),השחקנית לוסי דובינצ'יק הדוגמנית לשעבר יאנה חודריקר ושגרירת ישראל באתיופיה בליינש זבדייה.

גם העונה, נגלה כיצד כל אחת מהמשתתפות מנהלת  אימהות אחרת בעלת אופי וערכים שונים, המתבטאת בכל מעגלי החיים – זוגיות, משפחה, קריירה ומימוש עצמי.  
 

תמונה גדולה

שם הפריט: 6 אמהות
קוד זיהוי:217046
 

נעמה חסין - מעצבת אופנה אימא לשלושה ילדים , מתגוררת בת"א עם בן זוגה ניר. לה ולאימה טובהלה יחסים לא מאוזנים . "כל מה שאימא שלי עשתה לי, אני אעשה ההיפך לילדיי" היא קובעת. "כי היא פשוט לא הייתה שם". האם מעצבת הבגדים שלא מאמינה בעצמה תפסיק לרצות את ילדיה כדי לזכות באהבה ולבסוף תאמין שהיא אמא טובה?

חני נחמיאס - שחקנית ובדרנית , שמנהלת זוגיות שנייה לאחר שבעלה הראשון נפטר והותיר אותה עם שני ילדים בעיצומה של קריירה. היום, עם נסיון באימהות של שנים רבות, חני מפויסת, מאוזנת ומאמינה שקשר הדוק עד כדי מעורבות מוחלטת בחיי הילדים – היא היא הדרך הנכונה. האמנם?   

לוסי דובינצ'יק - שחקנית תיאטרון, בת 32, אם חד הורית לאלמה בת ה 7 ,מתגוררת בת"א. לוסי ואלמה חיות בהרמוניה מוחלטת. היא מתייעצת איתה, משתפת אותה בכל מה שעובר עליה בחיים כחברה, מביאה אותה לתיאטרון עד השעות המאוחרות, ושואלת לדעתה בכל הנוגע לאורח חייהן. לוסי מתחשבת ברצונותיה של אלמה כאילו הייתה שותפתה לחיים. האם זה אפשרי שהשותף שלך הוא בן 7? 

שיר ביליה - במאית טלוויזיה, אימא לארבעה , מתגוררת בלוס אנג'לס, נשואה לשחקן אלון אבוטבול. שיר דוגלת בחינוך ילדים עם תקשורת בגובה העיניים המאפשרת לילדים יותר חופש ביטוי ויצירה עד כדי כך שלעיתים הביקורת והגישה הפתוחה מופנית להורים בצורה גלויה  ולעיתים יכולה לכאוב. האם שווה לשלם את המחיר? 

בליינש זבדייה -  שגרירת ישראל באתיופיה, בורגונדי ורואנדה , אימא לשלושה  ,נולדה בארץ האפשרויות המאוד מוגבלות, בכפר קטן ללא מים וחשמל – חוזרת למקום הולדתה כמנצחת. האם לגדל ילדים, הפוך לחלוטין מהדרך בה היא צמחה,  בין 120 ילדי שגרירים מכל העולם, בין עירוב שפות בארץ זרה - פותח אפשרויות לעתיד או מייצר משבר זהות? יכול להיות שהרדיפה אחר ההצלחה של האמא לא שווה את המחיר ש המשפחה משלמת? 

יאנה חודריקר - מלכת היופי לשעבר ,אימא לשלושה  לא מאמינה שקריירה ואימהות יכולים ללכת יד ביד.  יאנה הייתה הדוברת של רכבת ישראל, בעלת תואר שני עם אופציה למסלול ישיר לדוקטורט – ויתרה על החלום האישי למען ילד עם לקויות למידה שאיתו היא יושבת על שיעורי בית מדי יום ביומו, אחרי שעות ביה"ס. האם ההקרבה למען הילדים שלנו על חשבון עצמנו היא דרך האימהות הנכונה?

במאי ועורך ראשי- איתן שמואלוף

מפיקה ראשית -
תמי גרייניק

במאי עריכות - ערן בן-שבת