פרודים - הסיטקום החדש של רשת

בכיכובם של יוסי מרשק, רון שחר ,קובי מימון ופיני קידרון. שני ב-22:40

  • שתפו את החברים -

 הסיטקום החדש של "רשת" בכיכובם של יוסי מרשק, רון שחר ,קובי מימון ופיני קידרון
יצר וביים דניאל לפין
"פרודים" ימי שני 22:40 ב"רשת".

ארבעה חברי ילדות, בני 40 פלוס, אריאל (יוסי מרשק ), נדב ( רון שחר) רני ( קובי מימון) ושמוליק ( פיני קידרון) נפגשים ערב אחד ומגלים שממצב של ארבעה חברים שהיו נשואים באושר, הם הופכים להיות ארבעה חברים "פרודים" , המציאות החדשה גורמת להם להתמודד עם העולם האמיתי ללא כל מבוגר אחראי בשטח.
בבת אחת יוצאים הארבעה לעצמאות כמו שהייתה להם בגיל 20. הם מנסים לגייס כישורים ש"החלידו" כדי להתחיל עם נשים ,מנסים לחזור לכושר, נתקלים בקושי בפעולות יומיומיות ומתקשים כיחידים וכחבורה להשתלב בעולם החדש שנוצר להם כתוצאה מהיותם "פרודים".
נדב: תמיד היה החתיך של החבורה. לא מבריק במיוחד אבל נראה מצוין, מתעמל, שומר על עצמו. בעל חברת סטארט-אפ, יהיר ובעל ביטחון כמי שדברים תמיד באו לו בקלות. מונוגמיה מבחינתו היא אחד משמונת פלאי תבל.
רני: עורך דין, נוירוטי, תלותי, מתלבש קצת מוזר. מבוהל מהחיים מחוץ לבית ומהחיים באופן כללי. לא ידע אישה זולת אשתו, והמשימה העיקרית של חבריו היא לתקן עובדה מצערת זו.
אריאל: קופירייטר. עקשן, נרגן, היפוכונדר, חולה סדר וניקיון, בעל מראה מוטרד קבוע. ווכחן בלתי נלאה.
שמוליק: נשים מסוימות יקראו לו "דובי גדול וחמוד". הוא שמנמן, חם, נלהב, מאמין בחשיבה חיובית. מסור מאוד לחבריו ובעיקר לאוכל, אבל מוכן להקריב כמה שווארמות כדי לעצור את ההתקרחות. ואף אחד לא יודע במה בדיוק הוא עובד.
דניאל לפין, במאי ותסריטאי ראשי חתום על הצלחת הסדרה "החיים זה לא הכל " שזכתה לאהדה ול 9 עונות ,דבר שלא היה באף סדרת דרמה בארץ . לפין , בשנינותו ובכישרונו יצר קומדיה על גברים במשבר גיל ה 40 אשר לא הספיקו להתבגר ומידי פרק מוצאים את עצמם רק מסתבכים כיחידים וכחבורה .
דניאל לפין :" אני שמח לצאת לדרך עם סדרה שאני מאוד מאמין בה, סדרה על ארבעה גברים "קלולסים" שנאבדים בדרך, ולשמחתי הצלחנו לגייס את השחקנים הטובים והמוכשרים ביותר , אני מקווה שהקהל יתאהב בהם כמו שאני התאהבתי בהם ".


יוצר הסדרה - דניאל לפין
בימוי- דניאל לפין
עורך - בועז רוזנפלד
הפקה- סער יוגב ונעמי לב ארי- בלק שיפ הפקות

הפקה – בלאק שייפ

 

 

  • שתפו את החברים -

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת

תגובות

הוסף תגובה