חשבו מסלול מחדש

"חיים חדשים", דוקו-ריאלטי חדש שיגרום לכם לחשוב קצת אחרת

  • שתפו את החברים -

המציאות הישראלית החברתית בימים אלו, סובבת סביב יוקר המחייה העולה. הקשיים הכלכליים נוגסים בכל שכבות האוכלוסייה, ובעטיים גם ההישרדות הזוגית והמשפחתית הופכת קשה יותר.
 

כאן נכנסת לתמונה "חיים חדשים": סדרת הדוקו-ריאלטי, בהובלתה של העיתונאית והיוצרת ציפי ברנד, המלווה את המשתתפים למשך שבוע, ומעניקה לצופים נקודת מבט מרעננת, מלאת תקווה ובעיקר –  הכוח לחשב מסלול חיים מחדש.
 

ברנד תפגוש במשפחות ממעמד סוציואקונומי בינוני ומעלה, אשר נקלעו לטלטלה כלכלית המחייבת שינוי מהותי ומידי. המשפחות יקבלו הזדמנות חד-פעמית להתנסות ולחוות "חיים חדשים" - רילוקיישן למשך שבוע למקום אחר בארץ, הכולל חבילת חיים מלאה במקום חדש: דירה, עבודה וחינוך.

המעבר יצריך מהמשפחות להתמודד עם סדרי עדיפויות מקצועיים, אישיים ומשפחתיים ולערוך ויתורים מסוימים כדי להסתגל לחייהם החדשים. בתום השבוע, יהיה על בני המשפחה להחליט האם יעשו את השינוי המוצע ויצאו לדרך חדשה.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: חיים חדשים
קוד זיהוי:222633
 

 ציפי ברנד היא זוכת פרס ה"אמי" על סרטה האחרון "גוגל בייבי" אשר שודר בכל רחבי העולם. ברנד החלה את דרכה המקצועית כחלק מצוות ההקמה של חברת החדשות של ערוץ 2, וכיום מובילה מאבקים חברתיים ומכהנת כחברת מועצת עיריית תל אביב.

בנוסף, ברנד היא מייסדת "גן זה לא מחסן", מטה המאבק למען הגיל הרך, הפועל לרפורמה אשר עברה בחקיקה בכנסת, בתקנות הנוגעות לגני ילדים, כולל הוספת סייעת שנייה.
 

"חיים חדשים", חמישי 21:00

הפקה - אנדמול ישראל
עורכת - סיוון מורג
במאי - גבעון שניר
 

  • שתפו את החברים -