פיקוד העורף התרעה במרחב

"משאבת הכסף" מעוררת עניין עולמי!

נציגים של רשתות טלוויזיה עולמיות יגיעו לישראל במטרה לצפות בפורמט החדש

מערכת רשת 05/06/12 21:00 

טרם עלייתה לשידור מצליח הפורמט החדש והמקורי מבית רשת ''משאבת הכסף'' לעורר עניין עלמי.
כבר בימים הקרובים צפויים להגיע נציגים של רשתות טלוויזיה עולמיות יגיעו לישראל במטרה לצפות בצילומי התוכנית.

 משחק הטלוויזיה ''משאבת הכסף'' בהנחיית האמן העל חושי ליאור סושרד- ''The Money Pump''  שיעלה לאוויר לראשונה ביום שישי הקרוב, ה-11 במאי מעורר עניין בקרב רשתות הטלוויזיה בעולם. לאחר שכ-10 מדינות ביניהן: צרפת, הולנד, ספרד, טורקיה ומספר מדינות בדרום אמריקה כבר הביעו עניין ברכישת זכויות הפורמט, מחר (יום ד) יגיעו לישראל , לצילומי התוכנית, נציגים מערוץ ATV בטורקיה, אנדמול ספרד וסוני צרפת (סטרלינג).

''משאבת הכסף'' אשר פותחה על ידי ''רשת'' ו''תנין הפקות'' (גילי ועדי גולן) הוצגה לראשונה לשוק הבינלאומי על ידי דורי מדיה גרופ ב- NATPE האחרון (ינואר 2012) עוד לפני עלייתו לשידור ב''רשת' ומיד משך את תשומת הלב של הערוצים הגדולים באירופה.
כאמור, עוד לפני תחילת הצילומים של התוכנית בישראל נסגרו חוזים עם כ-10 מדינות ביניהן: צרפת, הולנד, ספרד, טורקיה ומספר מדינות בדרום אמריקה.
''משאבת הכסף'' הינו משחק טלוויזיה חדש במהלכו שני מתמודדים יתחרו מול משאבת כסף עצומה וינסו לענות נכונה על 8 שאלות טריוויה שעשויות לזכות אותם בסך של על 1,000,000 שקלים במזומן !!!! לכן כל שהמתמודדים זקוקים לו הוא ידע , דיוק ומהירות!!
ב''משאבת הכסף'' שתעלה לאוויר ביום שישי הקרוב בבכורה עולמית ב''רשת'' על המתמודדים להספיק לענות על 8 שאלות נכון ומהר , לפני שמשאבת הכסף הגדולה תשאב את מיליון השקלים.
חברת ההפקה: דורי מדיה דרסט ותנין הפקות