פיקוד העורף התרעה במרחב

מחר "מצב האומה" מגיעה לניו יורק!

התכנית ממשיכה לחצות גבולות. והפעם, היא מגיעה לניו יורק לערב אחד ב14.1

מערכת רשת 19/01/14 22:00 

";מצב האומה";, תכנית הסאטירה הפופולרית, ממשיכה לחצות גבולות. והפעם, היא מגיעה לניו יורק - לערב אחד.

ב-14 בינואר - רגע לפני תחילת העונה השביעית שלהם ב";רשת"; - אורנה בנאי, עינב גלילי, גורי אלפי ומנחה התכנית ליאור שליין יערכו מופע חגיגי על בימת NYU Skirball Center. אורחים מפתיעים נוספים צפויים להשתתף בערב המיוחד, שאנשי התכנית החלו את ההכנות אליו בימים אלה.

 

תמונה גדולה
 
מצב האומה
 

 

";האמריקאים כבר מכירים את איילת זורר כאמא של סופרמן ואת גל גדות כוונדר-וומן, ואילו לאורנה ולעינב יש פחד טיסה";, אומר שליין. ";גם גורי ואני, ליד עמרי כספי וגל מקל, מאותגרים אתלטית. לכן אנחנו באים לעזור במה שאנחנו יכולים: לתקן את יחסי אובמה ונתניהו, לפתוח מחדש את הסכם הנשק הגרעיני מול אירן, לסייע למזכיר המדינה קרי לקדם את המו";מ עם הפלשתינים. חוץ מזה, נביא איתנו מהארץ טונות של במבה ושקדי מרק";.

";מצב האומה";, שעלתה לאוויר ב-2010, מניבה נתוני רייטינג גבוהים שגדלים מעונה לעונה. מדי שבוע מביעים שליין והחברים את דעתם על מה שקורה במדינה, ומארחים את בכירי הפוליטיקאים, היוצרים והכוכבים בישראל. השנה זכתה התכנית בפרס האקדמיה לתכנית הבידור הטובה ביותר.

";מצב האומה"; בניו יורק: יום שלישי 14 בינואר, 8 בערב (פתיחת דלתות ב-7), NYU Skirball Center. מומלץ לגילאי 15 ומעלה. רוב המופע יהיה בעברית. לרכישת כרטיסים – http://nyuskirball.org/calendar/stateofunion. פרטים נוספים בדף הפייסבוק של ";מצב האומה";.