פיקוד העורף התרעה במרחב

1 2 3

מצב האומה חוזרת ובגדול!

"מצב האומה" פותחת עונה חדשה עם ג'ואן ריברס בשלישי 22:30

22/01/14 16:44 

ג'ואן ריברס, הקומיקאית וכוכבת הטלוויזיה האמריקאית, השתתפה בתכנית פתיחת העונה החדשה של ";מצב האומה";, שצולמה בשבוע שעבר בניו יורק ותשודר ביום שלישי ה 21 בינואר, ב";רשת";.
ריברס, המגישה כיום את התכנית המצליחה ";משטרת האופנה";, היא אחת מחלוצות הקומדיה בטלוויזיה האמריקאית. היא ידועה בהומור החד ונטול המעצורים שלה, שגם סיבך אותה לא פעם בעבר. במערכת ";מצב האומה"; מסכימים לגלות רק שבמהלך הצילומים הביעה ריברס דעה מאוד לא שגרתית על ישראל.
תמונה גדולה

שם הפריט: מצב
קוד זיהוי:201103
 
";מצב האומה"; – תכנית הסאטירה המצליחה בכיכובם של אורנה בנאי, עינב גלילי, גורי אלפי וליאור שליין – החליטה לפתוח את העונה השביעית שלה בניו יורק, במסגרת מה שכינה שליין ";מסע פרידה של מדינת ישראל מהעולם";. בעבר, כזכור, יצאו אנשי ";מצב האומה"; מהאולפן הקבוע כדי לצלם תכנית מיוחדת מהיכל התרבות באריאל, מול קהל של מאות מתנחלים, בימים בהם סער הדיון הציבורי סביב ההיכל החדש. בנוסף, קיימה החבורה בתל-אביב הופעות חצי-מחתרתיות, שלא שודרו בטלוויזיה, מול מאות ממעריצי התכנית, תחת הכותרות ";מתי יבוא שוטר - מסיבת סיום חופש הביטוי"; ו";יאיר אייד – ערב להצלת משרד האוצר ולכיסוי הגירעון של ישראל";.
";לקחת את התכנית למסע אל מחוץ לאולפן זה תמיד אתגר";, אומר שליין, ";והפעם נוסף לכך גם הקושי לעבור בשדה התעופה את אנשי ההגירה, שהתמונות של ביבי ובוגי תלויות מולם עם האזהרה 'לא להכניס אף אדם שבא במגע עם חומרים רדיואקטיביים או עם האנשים האלה'. אבל בסופו של דבר זאת הייתה חוויה משמחת מאוד - להופיע בניו יורק מול מאות ישראלים שהחליטו לא לחיות באומה שלנו, אבל בכל זאת בחרו לבוא לראות אותנו כדי להתעדכן במצבה";.
חברת הפקה- מעגלות
בתמונה המצ";ב – ג'ואן ריברס וליאור שליין. צילום: גילי גץ.