פיקוד העורף התרעה במרחב

המיזם– פורמט בינלאומי חדש ומקורי

שיתוף פעולה ראשון בין רשת לאנדמול ישראל העוסק ביזמות וחלומות עסקיים

24/06/14 08:30זכיינית הטלוויזיה, 'רשת', ו'אנדמול ישראל' בשיתוף פורמט חדש וייחודי שלא נראה כמוהו בעבר.

 

 

נגן וידאו

שם הפריט: איך להצביע באפליקציה
קוד זיהוי:234728
 

 

'המיזם' הוצג לראשונה בפסטיבל MIPTV 2014.

 

";;המיזם";; (Fundastic) הוא פורמט גיוס כספים ראשוני מסוגו בעולם במסגרתו מתמודדים שצלחו את האודישן הראשוני מול פאנל שופטים המורכב מאנשי עסקים מובילים זוכים להזדמנות לגייס ובמקביל, בשידור חי, מהצופים בבית ובאולפן שמשתתפים באופן אינטראקטיבי את המימון הנדרש לממש את החלום העסקי שלהם.

מתמודדי 'המיזם' נבחנים באודישן מול פאנל שופטים המורכב מאנשי עסקים מובילים.

הפורמט מבוסס על גיוס מימון כספי, הדרכה והכוונה להפיכת החזון העסקי שלו למציאות.

הפורמט החדשני מעניק לקהל צפייה פעילה בזמן אמת, עם יכולת השפעה מידית וישירה על התוצאות של כל פרק - הכל למען הגשמת החלומות של היזמים המתמודדים.


ארז בן הרוש, סמנכ''ל התוכן של 'רשת' אמר כי, ''שיתוף הפעולה עם אנדמול העניקה לנו גישה לצוות יצירתי ומבריק בעל ניסיון רב בזירה העולמית. רשת נמצאת בחוד החנית של החדשנות בישראל, ואנחנו שמחים מאוד שהשותפות שלנו עם אנדמול כבר הצליחה להניב רעיון חדשני ומהפכני עבור השוק הבינלאומי''.

 


אלעד קופרמן מנכ";;ל אנדמול ישראל אומר: ''המיזם משלב דרמה וסיכון עם טכנולוגיית מסך שניה שמעניקות את התוצאה לידי הצופים בבית. התחרותיות והיזמות הן מהותיות בתרבות הישראלית, ולתכנית זו יש בדיוק את מה שצריך כדי למשוך את הקהל הישראלי כמו גם את הקהל בעולם''.


טים הינקס, נשיאה של קבוצת אנדמול אומר: ";;השותפות שלנו עם רשת בישראל מבוססת על חדשנות ויצירת הדור הבא של פורמטים בעלי פלטפורמות מרובות באחד השווקים המרתקים ביותר בעולם. ההשקה של 'המיזם' (Fundastic) היא הדרך המושלמת להתחיל וזהו רעיון ראשון מבין רעיונות מהפכניים נוספים שרשת ואנדמול עתידיים לפתח''.


בדצמבר 2013, אנדמול ורשת הודיעו כי הן נכנסות לשותפות אסטרטגית במסגרתה תרכוש אנדמול % 33 ממניות ";;רשת";;, זאת בכפוף לאישורים רגולטורים. בנוסף, שתי החברות חתמו על הסכם שיתוף פעולה שמתמקד ביצירה, הפקה והפצה של תכנים מרובי פלטפורמות לשוק הבינלאומי.
הפקה : ''אנדמול ישראל''

 

 

תמונה גדולה

שם הפריט: תמונה
קוד זיהוי:204040