פיקוד העורף התרעה במרחב

"המיוחדת" – דרמת מתח החדשה

הרצח נראה בלתי ניתן לפענוח? לא עבור "המיוחדת"

מערכת רשת 02/02/12 11:49 

";;המיוחדת";; – דרמת המתח החדשה והמקורית של ";;רשת";;
 נכנסת למצב אקשן!

 

צוות חוקרים בכירים, לובשי בגדים אזרחיים, המפענחים את מקרי הרצח המורכבים, המפותלים והקשים ביותר לפיצוח....הם למעשה ";;המיוחדת";; – היחידה המשטרתית הקטנה והמובחרת העומדת במרכזה של סדרת המתח. ";;המיוחדת";;, סדרת המתח המשטרתית החדשה של ";;רשת";; , בת 10 פרקים מאת עמי אמיר ומשה זונדר ובבימויו של עודד רסקין (";;מסודרים";;, ";;בשורות טובות";;) עלתה לשידור ביום חמישי, ה-26 בינואר.
עופר שכטר, ששון גבאי, יעל שרוני,  גל תורן, אסתר רדא, רומי אבולעפיה, שמעון בוסקילה, נתן דטנר, שמיל בן ארי, צחי גראד, שמעון מימרן ושחקנים מובילים נוספים מככבים בדרמת מתח החדשה, ";;המיוחדת";;, זו שתשנה את כללי המשחק.
 
בבניין אפרורי ותמים במרכז תל אביב ממוקמים משרדיה של ";;המיוחדת";; אשר אמונה על פיצוחם של ";;התיקים";; המורכבים ביותר בארץ. אך מסתבר, שבקרב חברי היחידה הסודית מתגלים לא מעט שלדים בארונות – כאלה שאינם נופלים מאותם מקרי רצח מסתוריים על פתרונם הם מופקדים.
";;המיוחדת";; ששמה במרכזה חקירת חשודים ועדים, חושפת את הסודות האפלים הטמונים בכולם, נחקרים וחוקרים כאחד. ב";;מיוחדת";; צוות חוקרים עם מוחות חריפים, המתבלים את העשייה המשטרתית המהוקצעת בהומור ישראלי מחוספס – כל אלה מביאים למסך את סדרת המתח המשטרתית המותחת והמרהיבה אשר לא מאפשרת להוריד את העיניים מהמסך, אפילו לא לרגע.
מיקי רוסו (עופר שכטר), חוקר חדש ביחידה הינו בעל סגנון מאופק, נחוש וחסר סנטימנטים ,לצידו, אהרל'ה רוזנברג (גל תורן) - הדמות הפרועה שבחבורה, מתאפיין באישיות מחוספסת ונטולת עכבות. תמי נוימן (יעל שרוני), חוקרת מנוסה ואחראית, הנה בעלת אינטליגנציה רגשית מפותחת ונשיות בשלה, ואסתר צאגה (אסתר רדא) ,צעירה מתלמדת חרוצה וחסרת מעצורים. לארבעת החוקרים מסייע הפסיכולוג והמומחה להיפנוזה זהר קוטלר (שמעון מימרן).
מי שהקים את היחידה, ניצב עומר קאלו (נתן דטנר), העמיד בראשה את ניצב בדימוס חובב כנעני (ששון גבאי), אשר מסתייע בכישוריו המיוחדים של שמעון מורדוך  (שמיל בן ארי). כל אלו יחד מרכיבים מרקם מגוון ומרתק של חוקרים ומפקדים, אשר ניתן להגדיר בחזקת פשע שלא לעקוב אחריהם...
מדי פרק מתארחים בסדרה שחקנים ואמנים מובילים, בניהם: צחי גראד, רומי אבולעפיה, נלי תגר, ליאור רז, שירה פרבר, עמית ליאור, סיגל שחמון, אלון נוימן ורבים אחרים.
 
יוצרי הסדרה: עמי אמיר ומשה זונדר
תסריטאים ראשיים: עמי אמיר ומשה זונדר
תסריטאים: ליאורה קמינצקי ויונתן גל
במאי: עודד רסקין
הפקה: מטר הפקות

 

נגן וידאו

שם הפריט: מאחורי הקלעים של ";;המיוחדת";;
קוד זיהוי:195690