פיקוד העורף התרעה במרחב

הבלוג של נאור: פרק סיום העונה

נאור ציון מסכם את העונה בפרק הכי מטורף שנעשה בעונה

מערכת רשת 09/04/14 08:31ישנם לא מעט קשיים שניצבים בפני יוצר ובימאי לפני יציאה לדרך של הגשמת סדרה או סרט שהוא יצר. לא אפרט יותר מדי, אבל אם אתם מתכוננים פעם לעשות זאת, תתכוננו לדרך רצופת מכשולים.

 

ישנם שני דברים ששווים את זה בסופו של דבר. קודם כל, תגובות הקהל והאהבה שאתם מגלים כלפי אותו מוצר, והשני זאת התקופה בה אתה כותב את הסדרה . הכתיבה עבורי היא החופש האמיתי והיא זו שמענגת אותי הכי הרבה בתהליך, יחסי גומלין מדהימים בין מאמץ ותמורה.  

כמו שכבר סיפרתי, את ";עממיות"; בחרתי לכתוב בחודשיים אינטנסיביים בעיר ניו-יורק  ולשמחתי זה היה בתקופת ה US Open-. באחת ההפסקות שלקחתי לעצמי, הצטרפתי לחברים שהזמינו אותי לאקסטרה כרטיס לחצי גמר ה US Open-פדרר מול ג'וקוביץ.  באחד המשחקים הגדולים בהיסטוריה, למרות שאני אוהד ספורט שראה כמה דברים משמעותיים בתחום, חייב להודות שהייתי המום מעוצמת המעמד. דבר כזה לא ראיתי מעולם.  ומכיוון שהייתי בחופשת כתיבה, התמלאתי בהשראה כשאני לא מפסיק להגיד לעצמי איך אני גורם לדבר המטורף הזה שחוויתי להיכנס לאחד מפרקי הסדרה?

תמונה גדולה

שם הפריט: נאור
קוד זיהוי:205247
 

 

 

הסיפור שרציתי לספר כבר התגבש לי די מהר בראש והחלטתי להתאים אותו אחד לאחד לאירועי אותו משחק . מה שכן, ידעתי שההפקה בחיים לא תאשר לי להטיס את הבנות עם צוות צילום לניו-יורק והבנתי שמהר מאוד אצטרך לאלתר משהו לבד. לשמחתי הייתי שם עם מצלמת הcanon 7-d שלי , מצלמת סטילס מעולה [שגם צילמה את כל צילומי ה";סטילס"; שאתם רואים בפייסבוק שלנו עם תמונות מאחורי הקלעים]. למצלמה הזו יש יתרון נוסף ,היא מצלמת וידאו מצוין. קניתי כרטיס לגמר של אותה שנה ותיעדתי את כל מה שצריך בוידאו עם הcanon כדי שהחומר ישתלב בפרק בצורה הכי מדויקת שאפשר.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: איצטדיון
קוד זיהוי:205248
 

 

 החומרים יצאו מדהימים ואני כתבתי מיד אחרי אותו גמר את הפרק עצמו והרגשתי שיש סיכוי גבוה שהוא ייצא כמו שדמיינתי. כל מה שנשאר לי לעשות אחרי סיום כתיבתו זה לצלם את כל מה שצריך מהעיר ניו-יורק כולל נחיתת המטוס בשדה תעופה , כדי שה";שוטים"; האלה ישתלבו היטב בצילומי הפנים שנצלם פה בארץ בלי לתת לקהל אפילו לרגע את התחושה שהבנות לא שם .

 

כשהתחלנו בהכנות לצילומים בארץ, הקושי היחידי שנשאר זה למצוא איצטדיון שיהיה אפשר לשחזר בו צבעי היציע של האצטדיון  המרכזי ב US Open-";ארתור אש"; [איצטדיון הטניס הגדול בעולם]. 

מנהלי הלוקיישנים המצוינים שלנו הצליחו למצוא יופי של אופציה- איצטדיון המושבה בפתח תקווה, כשמנהלי ה";ארט"; שלנו עושים עבודה לא פחות מושלמת בעיצובו ובעזרת כמות לא רעה של ניצבים השגנו את מה שרצינו כדי לייצר את האשליה שהדבר אכן מצולם בUS Open-. הדבר היחידי שהייתי צריך לוותר עליו ,לצערי, אלה זכויות השידור שלא הצלחנו לרכוש, רגעים של טניס מהמשחק של פדרר  וג'וקוביץ.  אבל לשמחתי, הטניסאי המלך אמיר ויינטרוב הסכים להיות הכפיל של פדרר ואת החומרים של מה שהן רואות בטלוויזיה פה בארץ, צילמנו באיצטדיון הטניס ברמת השרון. 

 

החוויה של הפרק הזה שמתרחש כולו בניו יורק וצולם למעשה בפועל כאן מסכמת עבורי את ניצחון הרוח על כל מכשול בדרך להגשמת הדרך והמטרה. הייתי מסכם אותה באמירה ה";קלישאתית"; , אבל מה לעשות גם הכל-כך נכונה: אל תפחדו לעשות משהו שאתם מאמינים בו גם אם מישהו אומר לכם שאין סיכוי ושזה בחיים לא יתאפשר.

 

 מבחינתי גם היה הכי כיף לסיים עם הפרק הזה את העונה, מחווה קטנה ממני  לעיר הכי מדהימה בעולם.

תמונה גדולה

שם הפריט: תמונה
קוד זיהוי:205249
 

 

 

 

אז לכל הקהל המדהים שלנו תודה לכם מכל הלב על כל הפרגונים המדהימים והתמיכה במהלך העונה ואם בחרתם לטוס לניו-יורק, שמעו לי - תכוונו לחצי הראשון של ספטמבר, מזג האוויר הכי מדויק שיש בתוספת טורניר טניס אחד שאסור לפספס, לפחות תלכו לראות משחק אחד ...

 

אוהב אתכם מאוד,

נאור ציון J