פיקוד העורף התרעה במרחב

הבלוג של נאור:חוסר מודעות זה כיף

נאור ציון על כל מה שעמד מאחורי הפרק "את פשוט מודעת מדי"

מערכת רשת 10/04/14 21:00יש תכונה אחת בולטת שמאפיינת את כל כוכבי הריאליטי של השנים האחרונות , לא משנה מה רמת האינטליגנציה ומה מידת הקסם האישי שלהם, בלי התכונה הזו הם לא היו שורדים לא את מבחן הקהל ולא את הקושי שמלווה אותם במהלך החשיפה הכל כך תובענית שהם חווים שם .

 

התכונה הזו היא "חוסר המודעות ". חוסר מודעות היא חירות  אמיתית בעיניי. יש משהו מקסים בתכונה הזו וככל שאני הולך ונעשה יותר מודע, אני רק הולך ומקנא יותר באנשים שמחזיקים בכרטיס מנוי היומי  הקבוע שלה ,תכונה תענוג . כמו בשאר פרקי הסדרה, הרגשתי שנושא חוסר המודעות עוד לא עלה בשום סדרה אחרת שראיתי והחלטתי למקד סביבו עלילה .

 

בכל עונה שאני כותב אני משתדל תמיד להפתיע עם עוד כמה דמויות נוספות שמרכיבות את עלילות הסדרה. גם בפרק הזה עשינו זאת , מור סגל שחקנית צעירה ומוכשרת שנחשפתי אליה באופן די אקראי בסרטון רשת שמישהו שלח לי [ "לומדות חזק לפסיכומטרי"]  שם היא כיכבה בצורה מאוד מרשימה .

 

מור לוהקה לשני פרקים בעונה, אך כתוצאה משינויים הפקתיים עשינו סוויץ' והעברנו את הפרק הנוסף  לרשימת פרקי העונה הבאה . הפרק היחידי שנותר עבורה היה הפרק "את פשוט מודעת מדי ".

חיפשנו מישהי שתהיה מספיק טובה, אמינה וקומית עבור התפקיד, אבל גם מספיק יפה ומרשימה כדי שזה יהיה הגיוני שהיא מגיעה לשלישיה האחרונה בתחרות מלכת היופי. הפרק הזה גם החל בתעלומה אחת גדולה סביב המסתורין האופף את קהיליית שוק ההון ,למה לעזאזל הטייקון העשיר בעולם "קרלוס אורטגה" מגיע לישראל? [מבוסס על דמותו של קרלוס סלים שהוא אכן האיש העשיר בעולם ].

הפרק הזה גם חשף היטב את מדד המודעות של כל אחת מהכוכבות שלנו .רונית נמצאת במצב הגרוע מכולן ,אחריה בנקודות שני, והמודעות יותר הן חן וסלבית כשהאחרונה סובלת אפילו מבעיית מודעות עצמית מוגברת או כמו שרונית אמרה לה- "את יותר מדי בתודעה ".

 

דבר אחד לא היה אצלי בתודעה לפני שהתחלתי לעבוד עם הבנות ובטח לפני כתיבת הפרק.

לא ידעתי שאניה בוקשטיין היא זמרת ומוזיקאית ברמה כל כך גבוהה . לפני כשלושה שבועות היא הזמינה אותי להופעה ב"זאפה" הרצליה ואני הייתי המום מהכישרון והעוצמה שלה על הבמה.  שעה וחצי של הופעה שעוברות כמו 10 דקות  קול עוצמתי וטונות של חן. היא כובשת את הקהל מהשנייה הראשונה עד לסיום ההופעה . לפני הסצנה על המודעות העצמית עם הבנות בפרק, הכנסנו כמחווה לאניה את אחד השירים הטובים שלה- "אף אחד" והדבר הותאם לאירועים ממש כמו כפפה . אז אם חשבתם שאתם אוהבים את אניה כשחקנית, מציע לכם לעשות לעצמכם טובה ולחפש מתי ההופעה הבאה שלה , במיוחד אם בא לכם לראות מה זה כשמישהי מביאה את עצמה למצב הכי מאוזן בין מה שהיא ידעה על עצמה כל החיים לבין משהו שעוד לא התגלה ...

 

נ.ב שימו לב לפרק הבא הוא מפתיע במיוחד...

באהבה גדולה,

נאור ציון J