פיקוד העורף התרעה במרחב

הבלוג של נאור:מאחורי אשכנזי סופג

נאור ציון עם כל הפרטים מאחורי הפרק שנכתב הכי מהר מכל הפרקים - ביום אחד!

מערכת רשת 30/03/14 21:00יכולת הספיגה היא אולי התכונה השנייה הכי חשובה בהתפתחות הרגשית של קשר בו שני הצדדים היו רוצים שיימשך כמה שיותר זמן. ככל שאתם מסוגלים להתפשר יותר, ככה יש יותר סיכוי שתחזיקו מעמד לטווח הארוך. יש כאלה שמסגלים לעצמם תכונה זו כתוצאה מנסיבות האין ברירה, ויש כאלה שפשוט נולדים עם זה .

 

מי מאיתנו לא ראה איזה זוג שהאישה מותחת את גבולות ה"טיזריות" וחוסר הטאקט למקומות קיצוניים שאף אחת אחרת לא הייתה מעזה, והגבר שלצידה סופג זאת ב"נונשלנט" מעורר הערצה .

שמתי לב גם שלא מעט נשים מסתדרות מעולה עם הזן הזה, גבר מוצלח וכריזמטי שלא עושה עניין מזה שרומסים אותו לפני כולם.  האומנם ?  "אשכנזי סופג" היה גם שם נושא מצוין בשבילי לכותרת העלילה ואני מאוד אוהב רעיונות לפרקים שהזרימה שלהם מתחילה כבר מהשם [תודו שכשראיתם את השם פתחתם במהירות את כפתור ה"אינפורמיישן" וחיפשתם לראות על מה מדובר]. זה גם הפרק הכי מהיר שכתבתי אי פעם [יום אחד], למרות שלא היה לי מושג בהתחלה איך הוא יסתיים. כל מה שידעתי זה את הרעיון הכללי שלו ואת סיפור המשנה שכלל חיפוש אחרי ארנב אבוד במעמקי הרצליה פיתוח [סיפור אמיתי ששמעתי מחברה טובה שגרה באזור שביום אחד היא קמה בבוקר וראתה שלט עליו כתוב "אבד ארנב אפור- למוצא פרס כספי מכובד"].
 

 מאותו רגע ששני הרעיונות ישבו בראשי, האצבעות רצו על המקלדת, וכמו שקורה בלא מעט פעמים, הכתיבה הכתיבה לי מה לכתוב ולא אני לכתיבה. את כל הזווית הזאת בחרתי להראות דרך פניה של אוסי, חברה טובה שהבנות מחדשות איתה את הקשר רק כשבאמת משעמם להן. למרות שבהתחלה חלקן נשבות בסיפוריה, הן בסוף מגלות שזה לא כזה להיט להיות במצבה...

 

לפרק זה בחרנו גם את "שוט" הסיום היפה ביותר מכל הפרקים ותוכלו לראות קטע וידאו מיוחד של מאחורי הקלעים שלו בהמשך השבוע ...

 

אז לסיום, שימו לב בנות אם יש ברשותכן איזה "בוב ספוג" כזה, פקחו עיניים ותיזהרו לא להתעלל בו יותר מדי, כי רמיסה ארוכת טווח לא תמיד משתלמת... J

 

באהבה גדולה,

נאור J