פיקוד העורף התרעה במרחב

הבלוג של נאור: מאחורי יום האהבה

נאור בעוד פוסט מעניין על כל מה שעמד מאחורי כתיבת הפרק "יום האהבה"

מערכת רשת 19/03/14 22:00האתגר הכי גדול שהיה לי כתסריטאי, הוא לכתוב סדרה על ארבע נשים חזקות ודרכן לפלס דרך לעלילות מספיק הזדהותיות על נקודת מבטן עלינו, המין הגברי . פרק "יום האהבה" היה אחד הראשונים שכתבתי עבור "עממיות" ומה שקסם לי ברעיון הבסיסי שלו, זה לייצר תיקון אצל כל אחד מבני זוגן לגבי חריקה שמפריעה להן בהתקדמות הקשר.  "יום האהבה" היווה עבורי בסיס אם מעולה שייתן עוד מוטיבציה לבנות שלנו  ועל-ידי כך ליצור פרק שידבר לכמה שיותר זוגות שישבו על הספה ויתנו מרפקים זה לזו .

 

הקייס של הדלת החורקת היה הכי סמלי עבורי, כי בכל זוגיות טובה תמיד ישנה חריקה מטרידה. חשבתי שדלת חורקת אמיתית בדרך להליכה לשירותים תגחך עוד יותר את הסיטואציה ואת הסמליות הכוללת של התופעה.המקרה השני של חדשות הספורט הוא עוד מקרה קלאסי אותו חשבתי להאיר בזרקור, מפני שאני יודע שלא מעט נשים סובלות מהתופעה. ה"קייס" של רונית עם ה"מדמואזל" הוא דווקא מאיזה בית קפה שישבתי בו ושמעתי מישהי שסיפרה לחברותיה בקולי קולות שהיא גמורה מכך ש ה"מדמואזל" שלה עומד להיגמר ושהחבר שלה לא מבין את הרמז.

 

השארתי את חלי נטולת דילמה, אך גם היא מוצאת את אותה חריקה בסופו של דבר כאשר בן זוגה טס לבלגיה לפגישת עסקים חשובה דווקא ביום האהבה.

תמונה גדולה

שם הפריט: מסיבה
קוד זיהוי:203836
 

 

 

הפרק הזה היה אחד המועמדים לפתיחת העונה בגלל ה"קומניקטיביות" שלו והוא היה אחד האהובים עלינו גם בחזרות וגם בימי הצילום [יום הצילום עם עינת שרוף בגנקי היה כייפי במיוחד] .

לגבי עלילת ה"פאט פינגר" אז כן, גם כאן מדובר במקרה אמיתי וידוע משוק ההון  על אנליסט מחברת "פרוקטר אנד גמבל " שביצע את אחת השגיאות החמורות במכירה וקנייה והפך לבדיחה הכי גדולה של כל בתי ההשקעות בארה"ב.

 

פרק 7 בסדרה תמיד היה פרק משמעותי מאוד עבורי גם בכל עונות "החברים של נאור " ותמיד ראיתי בו כסיום האקספוזיציה הרשמי של הדמויות  בסדרה.  ממנו תמיד אהבתי להמשיך את הסיפורים בתחושה אמיתית שהקהל כבר יודע את כל מה שהוא צריך לדעת על הדמויות ולהתחבר אליהן סופית .

מקווה שהתחברתם ותזכרו את מילותיה של חלי מתחילת הפרק - "אם יש אהבה אמיתית לא צריך יום אחד בשנה כדי לחגוג אותה".

 

שלכם באהבה תמידית,

נאור J