פיקוד העורף התרעה במרחב

1 2 3 4 5

מעכו העתיקה לעיר הגדולה

"העממיות" מגיעות במטרה אחת : לכבוש את תל אביב!

מערכת רשת 27/01/14 07:02";;עממיות";; בכיכובן של נטע גרטי, אניה בוקשטיין, רותם זיסמן ומלי לוי ובבימוי של נאור ציון, ימי שני , מיד לאחר ";;המערכת";;, ב";;רשת";;.  
 

השקה חגיגית לסדרה ";;עממיות";;, שני פרקים ישודרו בשבוע הראשון להשקה. הפרק הראשון בסדרה שודר אמש וופרק נוסף משודר הערב ב- 22:30, מיד לאחר ";;המערכת";;.
";;עממיות";;  מגוללת את סיפורן של שני (נטע גרטי) סלבית ( אניה בוקשטיין)  רונית(רותם זיסמן) וחן ( מלי לוי). ארבע חברות טובות שמגיעות מהפרובינציה,  משנות את שם משפחתן ומצליחות ל";;השתחל";; לתפקיד באגף הנהלת החשבונות באחת מחברות שוק ההון היוקרתיות בארץ. 

 


 

נגן וידאו

שם הפריט: העממיות יוצאות החוצה
קוד זיהוי:231831
 

 

 

ה";;עממיות";; מנסות, ולרוב גם מצליחות, להסוות את התנהגותן האמיתית, את סגנון דיבורן כשהמטרה היא להשתמש בקשרים החדשים שלהן כדי למצוא חתן מולטי מיליונר אשר יגשים להן את כל המשאלות. בדרכן למטרה הן מנסות לפתור בדרך קומית אין ספור סוגיות של בינו לבינה ואסטרטגיות כיבוש שונות הדורשות מהן לגייס את כל חוכמת הרחוב שלמדו בילדותן.
";;עממיות";; היא למעשה הפרויקט הראשון של נאור ציון ב";;רשת";; . ציון , החל בכתיבת  הסדרה כבר בסיום העונה השלישית של ";;החברים של נאור ";;, שגם אותה הוא כתב, ביים ואף שיחק בתפקיד הראשי. הרעיון ל";;עממיות";; נולד בעקבות תגובות נלהבות שקיבל עם שידור הפרק ";;הפריחה הסמויה";; (ב";;חברים של נאור";;).
 

הסדרה ";;עממיות";; תשודר מידי יום שני, מיד לאחר ";;המערכת";;

הסדרה משודרת בכל יום שני בשעה 22:30, רשת, ערוץ 2. 

תסריט ובימוי: נאור ציון
מפיקים: מרק ומיכאל רוזנבאום