פיקוד העורף התרעה במרחב

מי את מיקי טיל?

באו להכיר מקרוב את הבוסית בהסוואה, הבעלים של קפה-קפה, מיקי טיל?

20/02/13 22:00 

סיפור סינדרלה
מיקי טיל נולדה ב- 16.5.75 בהולנד ועלתה בגיל שנה לארץ עם אמא. אבא שלה היה הולנדי ואמא ישראלית. בגיל שנה הגיעה עם אימה לביקור משפחתי בארץ וקיבלה בשורה מרה כי אביה החי בהולנד נפטר. אימה, נערה בת 20 לקחה את מותו בצורה קשה מאוד והתקשתה לגדל את מיקי בעצמה. עד גיל חמש גדלה מיקי אצל סבתה בלוד יחד עם דודה, מכור לסמים ונחשפה לחיים הקשיים בעיר, היא הייתה מרוצה מהסידור הזה אך משפחתה פחות. מגיל חמש נדדה בין בתים במשפחתה, עם אימה לא הסתדרה ולאחר מספר ניסיונות למגורים משותפים בגיל 14  היא שכרה עבורה דירה בתל אביב ומיקי החלה לעבוד למחייתה.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: בוס בהסוואה
קוד זיהוי:177534
בוס בהסוואה
 

 

היא החלה לעבוד מגיל מאוד צעיר במלצרות וכמוכרת בחנויות בגדים. בגיל 17 פתחה חנות בגדים משלה אך נקלעה לקשיים כספיים והחלה לברמן במועדונים הכי שווים בתל אביב. באלנבי 58 הכירה את רונן נמני שלימים הפך להיות בן זוגה ואב לשני ילדיה, רומי בת ה 14 וריו בן ה 6.5.
 
לאחר כמה שנים בסצנת הלילה החליטה יחד עם רונן לפתוח מסעדת פוקצ'ות בכיכר מסריק שנסגרה עקב בעיות עם העיריה ולימים הפכה להיות הסניף הראשון של קפה קפה. מיקי שראתה פוטנציאל בבית הקפה נתנה את נשמתה עבורו, היא עיצבה, מלצרה, אפתה וניקתה הכל כדי להוכיח לעולם ולעצמה שהיא מסוגלת. לאחר ההצלחה של בית הקפה הראשון , היא קיבלה הצעה לפתוח בית קפה נוסף ברמת השרון שהצלחתו הובילה אותה ואת רונן לפתוח את הסניף בכיכר המדינה. ההצלחה בכיכר המדינה הובילה אותם לפתיחת סניפים רבים והיום קיימים ברשת 110 סניפים .

 

תמונה גדולה

שם הפריט: בוס בהסוואה
קוד זיהוי:177536
בוס בהסוואה
 

 

"הדעות יהיו חלוקות בשוק, העובדים הוותיקים יגידו שהם מטורפים עלי והעובדים החדשים יגידו שהם מאוימים עד מוות.  אני יחסית קשוחה בעבודה, באים לעבודה לעבוד, אפשר שיהיה בכייף ולא צריך לעבוד כמו רובוט אבל באים לעבוד" אומרת מיקי על עצמה כמנהלת .
בשנים האחרונות מיקי הפנתה הרבה אנרגיה לגידול הילדים שלה, מה שהוריד את רמת הפעילות שלה בתוך הרשת. היא התעסקה בעיקר בניהול הגבוה ובניווט האסטרטגי של הקבוצה. כשרונן בן זוגה מכסה על חסרונה.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: בוס בהסוואה
קוד זיהוי:177537
בוס בהסוואה
 

 

 

מיקי טיל, היא סיפור סינדרלה. היא בעלת כוחות עצומים, לא רואה פחד בדרכה ומחפשת לקפוץ על האתגר הבא. היא פועלת מתוך רגש ותחושות בטן.
מצד אחד יש בה ענווה וצניעות לאור החיים הקשים שעברה והמקומות שראתה ומצד שני היא חיה בעושר עצום, ביתה אותו עיצבה שווה מיליונים והיא לבושה בסטייל ומרבה בקניות, בילויים, טיסות לחו"ל ופינוקים לילדים.
 
תמונה גדולה

שם הפריט: בוס בהסוואה
קוד זיהוי:177538
בוס בהסוואה
 

 

החיים הקשיים שעברה לא גרמו לה להרגיש מסכנה אלא להיפך, עודדו אותה להוכיח לעולם שהיא מישהי שכולם ילמדו ממנה. היא אוהבת אדם ומאוד נדיבה וחמה אבל גם יכולה להיות מאיימת עבור מי שהתנהגותו לא תראה לה.
היא הלב של הבית ושל העסק, הקוסמת שבלי הנגיעות האישיות שלה הדברים לא היו נראים כמו שהם נראים.
מגיל צעיר ידעה מיקי שהיא תוכיח לעולם שהיא מישהי מיוחדת והחיים הקשיים לא יהוו מחסום עבורה. הסוד שלה הוא לראות את הדבר ולזהות את הפוטנציאל שלו. הכי קל לי זה למכור אוירה לאנשים. הם באים בשביל האווירה אבל לא כל אחד יכול ליצור ולהרגיש אווירה כמוני, לא כל אחד יודע לגרום שתהיה האווירה.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: בוס בהסוואה
קוד זיהוי:177539
בוס בהסוואה