פיקוד העורף התרעה במרחב

בוס בהסוואה

הפורמט המצליח, בוס בהסוואה המשודר ב-15 מדינות שונות ,עכשיו גם בישראל.

05/05/15 09:07סדרת הטלוויזיה המצליחה, זוכת פרסי האמ";י , ";בוס בהסוואה"; מגיעה ל";רשת";.הסדרה המבוססת על הפורמט הבינלאומי ";UNDERCOVER BOSS"; שמשודרת בהצלחה גדולה ברשת  CBSהאמריקאית כבר שלוש עונות תעלה לשידור ב-31 לינואר, בשעה 21:00.

בכל אחד מפרקי הסדרה, מנהל בכיר של חברה ישראלית גדולה, יעזוב לשבוע אחד את המשרד הממוזג שלו, את המחשב והדוחות הכספיים וייצא  להכיר מזווית חדשה את החברה בראשה הוא עומד.
תחת זהות בדויה ובמסווה של עובד מן המניין הוא יעבור מסלול התמחות במחלקות השונות, הוא יפגוש את העובדים וישמע מה דעתם על הארגון בו הם עובדים מבלי לדעת שמולם עומד למעשה המנהל שלהם, הוא יפגוש את הארגון שלו באופן בלתי אמצעי במטרה לגלות את נקודות החוזק והמצוינות שלו כמו גם לחשוף נקודות חולשה ולטפל בהן.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: בוס בהסוואה
קוד זיהוי:175778
בוס בהסוואה
 

 

תמונה גדולה

שם הפריט: בוס בהסוואה
קוד זיהוי:175779
בוס בהסוואה
 

 

את הפורמט המצליח, ";בוס בהסוואה"; יצר סטפן למברט והתוכנית משודרת כבר ב 15 מדינות בעולם ובהן  גם ארה";ב , קנדה אוסטרליה , רוסיה, צרפת, ספרד , גרמניה , טורקיה אוסטריה שוודיה ועכשיו גם בישראל.
";;;בוס בהסוואה";;; מביאה בצורה אינטליגנטית, מרגשת ומבדרת אל המסך את הפן אנושי שמאחורי העסקים הגדולים ושופכת אור על מאחורי הקלעים. בתום כל פרק יחשוף עצמו אותו בוס, בפני העובדים שהכיר בדרך במפגש עוצמתי  ומרגש.
החברות אשר לקחו חלק בעונה הראשונה של ";;;בוס בהסוואה";;; בישראל:
";ישרוטל"; – סמנכ";ל שלומי טחן
";אלבר";–  מנכ";ל ינון עמית
";פיצה האט"; – מנכ";ל ובעלים אודי שמאי
";קפה קפה"; – בעלים מיקי טיל
";צוות 3";– מנכ";ל ובעלים ניר גלבוע

 

 

תמונה גדולה

שם הפריט: בוס בהסוואה
קוד זיהוי:175782
בוס בהסוואה
 

 

חמישי ב-21:00, ברשת
עורך ובמאי – אוהד גלעוז
חברת הפקה- גיל הפקות