פיקוד העורף התרעה במרחב

מי את ענת בוגנר?

הכירו את אשת הקריירה שלא עוצרת לרגע

09/06/15 21:00ילידת צפון תל-אביב; בת להורים קרייריסטים. אמה הייתה מהנדסת מזון בחברת השק"ם, והפכה למודל חיקוי עבור ענת בתחום הקריירה.

 

העבודה הראשונה שלה הייתה ניהול קבוצת ילדים בקייטנה. כבר בכיתה ח' עבדה יחד עם אמה בזמן החופש, בחברה שניהלה את מותג האופנה "ליוויס", ובגיל 18 עבדה בחנות ה"גולף" הראשונה שלה - עבודה שתהפוך לקריירה.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: בוס בהסוואה
קוד זיהוי:219190
 


בוגנר הייתה מוכוונת מטרה מגיל צעיר ותכננה להקים משפחה, ללמוד ולהתרכז בקריירה מצליחה, כמו זאת של אילנה, אימה. בגיל 16.5 פגשה את בחיר ליבה - חבר לספסל הלימודים של אחיה ואיש היי-טק. השניים התחתנו וכבר בגיל 22, בשנתה הרביעית ללימודי המשפטים, הביאה לעולם את בנה הבכור, גון. כעבור שנתיים נוספו זוג תאומים – זואי ורומי.

 

בגיל 27 חזרה בוגנר לקבוצת "גולף אנד קו", כמנהלת רשת "אינטימה" הקטנה. לאחר שניהלה את הרשת במשך שנה, חזרה בוגנר לשוק העבודה והפכה למנהלת השיווק של "המשביר לצרכן", חברה שהייתה במלחמת הישרדות. שם למדה בוגנר על תחרותיות אל מול הרשתות האחרות והובילה את החברה לרווחים.

 

אימה, אילנה קאופמן, הייתה מנהלת בכירה ב"גולף אנד קו" ועזבה את הקבוצה לשנתיים. (באותן שנים ענת מונתה למנהלת רשת "אינטימה" ועזבה את הרשת). כעבור שנתיים בהן נעדרה, מונתה אילנה לתפקיד הבכיר ביותר בארגון, מנכ"ל. בשנת 2007, יושב ראש הדירקטוריון ביקש מאילנה שמנהלת התפעול החדשה של הרשת תהיה הבת שלה, ענת. השתיים החלו לעבוד זו לצד זו, וכך שימשה בוגנר כמנהלת תפעול של אופנת ההלבשה בקבוצת "גולף אנד קו".

 

בנוסף ליעדיה המקצועיים, נהנית בוגנר מהאימהות ובחרה להביא עוד ילדה אחת לעולם, אורי (היום בת שנה).