פיקוד העורף התרעה במרחב

הכירו את ראובן אלקס

מנכ"ל רשת מלונות פתאל, בן 44, פרוד ואב לשניים

09/06/15 21:00ראובן נולד לאברהם ולאה אלקס, זוג ניצולי שואה, בקריית ביאליק בשנת 1969. עד גיל 7 לא ידע מחסור מה הוא, אביו שהיה מנהל עבודות עפר, היה בין הראשונים שהיה לו אוטו באזור. כשראובן היה בן 7.5 נפטר אביו ממחלת הסרטן. בהעדר מפרנס בבית, ניסתה המשפחה להתרגל למצב החדש והתקיימה בקושי רב. אימו החלה לעבוד לסירוגין ואחיותיו שכבר היו גדולות (בנות 20 ו-18) עזרו בטיפולו. ראובן מתאר את המצב בשנים אלו כמצב הישרדותי שבו הפרנסה לא הייתה מובטחת.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: ראובן אלקס
קוד זיהוי:218582
ראובן אלקס - מנכ"ל פתאל
 

 

 

אחרי מספר עבודות זמניות, ראובן התגלגל לתפקיד קב"ט בבית מלון- שם הוא נדבק בחיידק המלונאות. תוך כדי העבודה הנוחה הוא החל ללמוד ראיית חשבון. תוך כדי לימודיו, החל לעבוד כרואה חשבון זוטר בבית מלון ואפילו היה בתפקיד זמני של חשב.
לאחר מכן ראובן הפך להיות חשב קבוע של בית המלון והכיר את מאיה שלימים תהיה אשתו. וכך ראובן החל לרוץ קדימה. הוא החליף עוד כמה תפקידים עד שהיה סמנכ"ל כספים. לאחר שנולדו לו ולרעייתו שני בנים, הוא קיבל הצעה לעבור לרשת רימונים בתפקיד סמנכ"ל כספים. כשנשאל על המלצה למנכ"ל שיוכל להוציא את החברה מהבוץ, הוא ברוב חוצפתו הציע את עצמו וגרם לחברה להרקיע שחקים.
במקביל לפרידה מאשתו, ראובן קיבל את הצעת עבודה מדויד פתאל להפוך למנכ"ל רשת המלונות הגדולה בארץ! הוא כמובן נענה לאתגר. בתפקיד זה מחזיק עד היום.