פיקוד העורף התרעה במרחב

הכירו את יוסי ביתן

יוסי ביתן - משנה למנכ"ל ובן הבעלים של יינות ביתן

09/06/15 21:00יוסי ביתן, בן 32, נשוי ואב לשניים. הוריו נחום ונורית ביתן הם הבעלים של רשת המזון "יינות ביתן". שלה מעל לשבעים סניפים.
בילדותו יוסי תמיד קיבל את מה שרצה, אביו אומר שהוא ואימו של יוסי ניסו לפצות על הזמן שהם לא היו איתו בגלל העבודה, כך שיוסי לא היה צריך באמת להתמודד עם קשיים אמיתיים בחיים.
כבר שהיה בכיתה י"ב יוסי אמר לאבא שלו שהוא רוצה לבוא ולעבוד אתו ביינות ביתן. ביום הראשון לחופשת השחרור שלו, נחום בא ליוסי ואמר לו שהגיע הזמן להכניס אותו לתוך העסק המשפחתי (אז היו ברשותם ארבע חנויות). נחום אמר ליוסי, שבשביל להכיר את העסק וללמוד אותו, הוא חייב להתחיל מלמטה ולעבוד בעסק כפועל.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: יוסי ביתן
קוד זיהוי:218414
יוסי ביתן
 

 


בשנת 2003 יוסי התחיל לעבוד בחנות יינות ביתן בסניף אשקלון הצפוני בתור מחסנאי. לאחר חצי שנה בערך עבד באותה חנות כעובד כללי. לאחר מכן יוסי הפך להיות סגן מנהל הסניף, עד שבשנת 2005 הפך להיות מנהל הסניף הזה. על הימים האלה נחום מספר שיוסי היה וכחן בלתי נלאה, על כל דבר היה לו מה להגיד, גם על דברים שלא הבין בהם כלום. אבל עם הזמן יוסי למד להקשיב תוך כדי שהוא צובר יותר ויותר ביטחון בעצמו וביכולות שלו. בשנת 2006 יוסי הפך להיות מנהל אזור ופיקח על החנויות של אזור אשקלון ואשדוד. לאחר שנה בתפקיד קיבל מאביו את ניהול מערך הירקות והפירות של החברה, הוא עשה את זה כשלוש שנים ואז בשנת 2010, לאחר 7 שנים כעובד בחברה הפך להיות משנה למנכ"ל, תפקיד אותו הוא ממלא היום.
לפני שנתיים נסגרה העסקה הגדולה ביותר בתולדות יינות ביתן, עסקת הרכישה של רשת "כמעט חינם". מ27 סניפים של יינות ביתן הם קפצו ל63 סניפים. זו עסקה עצומה עבורם ומבחינה מקצועית זו תקופה מאתגרת, מלחיצה ומרגשת. את 36 הסניפים החדשים יש לשפץ ולהכין לפי הקו של יינות ביתן ואת העובדים יש ללמד את שפת השירות של יינות ביתן, וזהו רק קצה קצהו של ההתמודדות.