פיקוד העורף התרעה במרחב

הכירו את ירון ישראל

ירון ישראל, מבעלי רשת המזון BBB, נשוי ואב לשלושה ילדים

09/06/15 21:00ירון נולד ב-15.2.72 בנתניה, הבן הבכור מבין ארבעה אחים, להוריו דני וחווה. ירון גדל בבית מבוסס כלכלית. אביו שהצליח בזכות עבודה קשה לכלכל את ביתו דרש מירון דבר אחד בלבד – ללמוד. אך ירון לא ממש אהב את בית הספר. מגיל צעיר הוא חיפש איך לתמרן דברים לטובתו, לטענתו הלימודים פשוט באו לו בקלות בלי ללמוד יותר מדי. הניצוץ העסקי הראשון של ירון הגיע בגיל 13. בחופשים הגדולים ירון היה קונה פחיות שתיה קרה בחצי שקל, לוקח אותן לאיזור התעשייה של נתניה ומדי יום מחסל את הסחורה במחיר של 2 שקלים לפחית. בדיעבד ירון יודע להגיד מה היה המנוע שלו להצלחה, "ראיתי את אבי עובד שעות כל כך ארוכות, פיזית, שהוא כולו מזיע. והבטחתי לעצמי שאני לא אעבוד קשה כמוהו".

 

נגן וידאו

שם הפריט: לעבוד כמו טירון - שבת 21:00
קוד זיהוי:238744
 

 

וכך ירון חיפש כבר אז רעיונות עסקיים שיכניסו לו כסף בלי הרבה מאמץ, אבל עם הרבה יותר סיכונים כלכליים. לדבריו חייו היו מעולים לאותה תקופה, לא נדרש מירון לעבוד, היה לו מגיל 16 רכב צמוד, אימו שיצאה לעבוד רק כשהיה בן 11 תמיד הייתה לצידו, עד היום. כשאימו יצאה לעבוד היא החליטה לפתוח חנות בגדים לבגדי נשים, עד לפני 10 שנים החנות הייתה קיימת, אך עם הזמן העסק כבר לא היה רווחי. . לפני הגיוס לצבא הגיע הרעיון העסקי הבא של ירון. ירון החליט בכיתה י"ב להכין ספר טלפונים של כל תלמידי התיכון בנתניה. הוא קיבל אישור מהעייריה לעבור בתיכונים ולקבל את מספרי הטלפון, הוא שלח את הרשימות לדפוס, מכר שטחי פרסום וחילק לכל בתי הספר את הספר טלפונים שהשם שנתן לו היה – קו לנוער. ירון עשה את זה במשך שירותו הצבאי. על כל מהדורה הוא היה מרוויח כ-60,000 שקל. סכום נאה לחייל.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: הבוס: ירון ישראל
קוד זיהוי:216610
הבוס: ירון ישראל
 

 

 

עם סיום הצבא ירון התחיל לעשות ביזנס. הוא פתח בית קפה בנתניה. לאחר מכן, הוא קיבל הזדמנות עסקית שעתידה להפגיש בינו ובין רון שולמן, שותפו ולהפוך לבעלים של ה-BBB , נכסי נדל"ן, חברת הייטק ועוד... לרון היה פאב שנקרא, שפינוזה, במרכז העיר נתניה. ירון נכנס כשותף והפאב עבר שינויים, שיפוצים ומיתוג נכון והפך ללהיט. עם הכסף שהם הרוויחו הם פתחו את בית הקפה "שטמפר" שעד היום ירון ורון הבעלים שלו גם העסק הזה מאוד מצליח. מסעדת ההמוברגרים BBB הוקמה ממש במקרה ולגמרי לא תוכננה להיות רשת. שלושה שותפים מהרצליה שרצו לפתוח מסעדת המבורגרים פנו לירון ורון והציעו להם את הרעיון לפתיחת מסעדה. ירון ורון החליטו להשקיע בהם והסניף הראשון שהקימו היה של חמישתם. עם ההצלחה המשגשגת הם פתחו שלושה סניפים נוספים ומשם נפתחו כ-20 סניפים נוספים בזכיינות.