פיקוד העורף התרעה במרחב

בוס בהסוואה חוזרת ב-18.4!

"בוס בהסוואה" מידי יום שבת , החל מה18 באפריל, בשעה 21:00, "רשת"

25/03/15 12:25
האם העובד החדש שלצידך הוא בעצם הבוס בהסוואה?


התוכנית הכי מצליחה בטלוויזיה חוזרת
"בוס בהסוואה" מידי יום שבת , החל מה18 באפריל, בשעה 21:00, "רשת".

"בוס בהסוואה" שזכתה לשיעורי רייטינג גבוהים במיוחד בעונתה הראשונה - פרק ההשקה הגבוה ביותר לתוכניות דוקו ראליטי לשנת 2013 ( 37.5% ) וממוצע עונתי של 34.1% , חוזרת לעונה שנייה. החל מה 18 באפריל בשעה 21:00,ב"רשת".
ב"בוס בהסוואה" , מנהל/ת בכיר/ה של חברה ישראלית גדולה, עוזב לשבוע אחד את המשרד הממוזג שלו, את המחשב והדוחות הכספיים ויוצא להכיר מזווית חדשה את החברה בראשה הוא עומד.
תחת זהות בדויה ובמסווה של עובד מן המניין הוא יעבור מסלול התמחות במחלקות השונות, הוא יפגוש את העובדים וישמע מה דעתם על הארגון בו הם עובדים מבלי לדעת שמולם עומד למעשה המנהל שלהם, הוא יפגוש את הארגון שלו באופן בלתי אמצעי במטרה לגלות את נקודות החוזק והמצוינות שלו כמו גם לחשוף נקודות חולשה ולטפל בהן.
העונה , נרתם גיא זוארץ ל"סיפור הכיסוי" כמנחה תוכנית ראליטי פיקטיבית "המיליון הראשון". למעשה, נאמר לעובדים שהם בוחנים את המתמודד(הבוס בהסוואה) בתוכנית "המיליון הראשון" והם אלה שצריכים לתת לו ציון על כל המטלות השונות שהוא עושה בארגון שלו. העובדים לא חושדים לרגע שהמתחרה בתוכנית הראליטי הוא למעשה הבוס שלהם, "הבוס בהסוואה" והוא זה שבודק אותם ולא ההפך.
הסדרה "בוס בהסוואה" המבוססת על הפורמט הבינלאומי "UNDERCOVER BOSS" אשר משודרת כבר 6 עונות בהצלחה גדולה ברשת CBS האמריקאית ומשודרת ב 21 מדינות שונות בעולם . בקרוב תשודר בוס בהסוואה גם לפולין ולבולגריה . בצרפת משודרת כרגע העונה השלישית ושוברת שיאי רייטינג.

 

 

נגן וידאו

שם הפריט: בוס בהסוואה חוזרת!
קוד זיהוי:238608
 

 


החברות אשר לקחו חלק בעונה השנייה של "בוס בהסוואה" :
אל על- עופר צברי -סמנכ"ל מחשוב
חברת חשמל- יפתח רון טל – יו"ר
נעמת –גליה וולך- יו"ר
פאתל- ראובן אלקס -מנכ"ל
גולף- ענת בוגנר- מנהלת רשתות האופנה
מי עדן- מיכאל רבינוביץ- סמנכ"ל שיווק
יינות ביתן – יוסי ביתן- משנה למנכ"ל
BBB – ירון ישראל -בעלים
הולמס פלייס- יונתן פישר -מנכ"ל ובעלים


עורך ובמאי – אוהד גלעוז
חברת הפקה- גיל הפקות