פיקוד העורף התרעה במרחב

ה-FACTOR X של מסיבת העיתונאים

אנו גאים להציג את X FACTOR ישראל תוכנית המוזיקה הגדולה בעולם במסיבת עיתונאים מבטיחה למדי

מערכת רשת 14/10/13 07:20 

תוכנית המוזיקה הגדולה בעולם X FACTOR ישראל הושקה במסיבת עיתונאים מפוארת , מסיבת העיתונאים נערכה במתחם המוזיקה ";פלאג אין"; ברמת-חייל ת";א. במהלך מסיבת העיתונאים הוצגו מנחת התוכנית בר רפאלי וארבעת השופטים - משה פרץ, רמי פורטיס,עברי לידר ושירי מימון.
 
 
נגן וידאו

שם הפריט: מתרגשים לקראת ה-X FACTOR!
קוד זיהוי:227941
 
 
התוכנית, שתעלה ב- 26/10  ותשודר בימי רביעי ושבת, תציג לקהל הצופים את בר רפאלי לראשונה כמנחה של תוכנית ראליטי בסדר גודל בינלאומי. לדבריה של בר איננה חוששת מהתפקיד רווי המשקל שניתן לה ";כשגרתי בארה";ב";, אמרה רפאלי במסיבת העיתונאים, ";ראיתי את התוכניות האלה. יש לי ניסיון בעמידה על במה, אבל מושך אותי שזה משהו חדש, אני אוהבת את הבתוליות הזאת. אני חושבת שלעמוד מול קהל בלייב,  יש בזה משהו מיוחד";.
 
תמונה גדולה

שם הפריט: מסיבת עיתונאים אקס פקטור ישראל
קוד זיהוי:193687
מסיבת עיתונאים אקס פקטור ישראל
 
 
משה פרץ הנסיך הלאומי התייחס להיותו שופט שוב בתוכנית מוזיקה  ";באתי בגלל בר ונשארתי בגלל פורטיס"; משה  ציין שמבחינתו להיות על כס השופט ב";אקס פקטור ישראל מדובר בהתקדמות עבורו
";אני בעד להתקדם, וזאת התקדמות מבחינתי";.
 
תמונה גדולה

שם הפריט: מסיבת עיתונאים אקס פקטור ישראל
קוד זיהוי:193688
מסיבת עיתונאים אקס פקטור ישראל
 
 
רמי פורטיס, האיש והאגדה התייחס לכל אותם אנשים שהרימו גבה על כך שבחר לקחת חלק בתוכנית שאינה בהכרח מזוהה עם הז'אנר שלו.. ונתפסת כראליטי שואו. ";אני חייב להודות שלא הכרתי את הפורמט ולא ראיתי את התוכניות האלה בעבר, באתי כי הרגשתי שזה היה הזמן הנכון לעשות את זה. הרגשתי שתהיה לי כימיה עם האנשים. זאת אחת ההפתעות הטובות שהיו לי - לשבת עם האנשים האלה על שולחן השופטים. לי לא אכפת מ'הכוכב הבא', אנחנו עושים את שלנו";.
 
שירי מימון הבהירה היטב שעובדה שחוותה בעצמה תחרות כה מאתגרת והיא נמצאת היום במקום של השופטת מאפשרת לה להזדהות ולאתר את האקס פקטור של ישראל.
 
עברי אוסיף ואמר כי דרך הריאליטי מאפשרת היום לאתר כישרונות גדולים ,סופרסטארים אמתיים שלא בהכרח היה ניתן לגלותם ללא הפלטפורמה של תוכניות המציאות .
 
ניכר היה לראות כי לא מדובר אך ורק בצוות לעבודה אלא שנבחרת ";אקס פקטור ישראל"; הינה כבר חברות של ממש.
 
תמונה גדולה

שם הפריט: מסיבת עיתונאים אקס פקטור ישראל
קוד זיהוי:193689
מסיבת עיתונאים אקס פקטור ישראל