פיקוד העורף התרעה במרחב

השופטת דמי לובאטו מתאבלת על אביה

שופטת "האקס פקטור" האהובה דמי לובאטו נפרדת מאביה הביולוגי

מערכת רשת 11/08/13 21:00 

 

תמונה גדולה

שם הפריט: דמי לובאטו מתאבלת על אביה
קוד זיהוי:186811
דמי לובאטו מתאבלת על אביה
 

 

שופטת "האקס פקטור" האהובה דמי לובאטו התבשרה בחדשות הקשות על כך שאביה הביולוגי, פטריק, זמר קאונטרי לשעבר הלך לעולמו ממחלת הסרטן שעמה נאבק במשך שנים ארוכות. הודעה על כך נמסרה על ידי אחותה של הזמרת, דאלאס, בחשבון הטוויטר שלה. "נוח על משכבך בשלום, אבאל'ה", כתבה. "אני אוהבת אותך".

 

תמונה גדולה

שם הפריט: פטריק לובאטו הלך לעולמו
קוד זיהוי:186812
פטריק לובאטו הלך לעולמו
 

 

דמי ואביה לא היו בקשר במשך שנתיים ,בשנת 2009 לובאטו סיפרה על כך בראיון לדיילי ניוז : "הפעם האחרונה שדברתי איתו הייתה לפני כשנתיים" סיפרה דמי. "אתה מנסה להאמין במישהו ולמרות שהוא האדם האחרון שתרצה להאמין בו. אבל לאחר שהוא מאכזב אותך כל כך הרבה פעמים, אתה כבר לא יודע מה עוד אפשר לעשות. וזו הסיבה שבגללה החלטתי לנתק כל קשר איתו".

שופטת ה"אקס פקטור טרם פרסמה תגובה על מות אביה ברשת החברתית, אך אמה של לובאטו, דיאנה דה לה גראזה, העלתה לטוויטר תמונה של האב עם בנותיו וכתבה: "תודה רבה על כמות האהבה והתפילות שאנחנו מקבלים מכם. כולכם מדהימים". הוריה של לובאטו התגרשו כשדמי היתה תינוקת.

 

 

תמונה גדולה

שם הפריט: תמונות ילדות של לובאטו ואביה
קוד זיהוי:186816
תמונות ילדות של לובאטו ואביה
 

 

מלבד החיזוקים ואהבה שאנו שולחים ללובאטו,קיבלה דמי חיזוקים גם מסיימון קאוול ,מיילי סיירוס, מריו לופז ,סלינה גומז, קים קרדשיאן, דארן כריס, וניק ג'ונאסליבנו.

ללובאטו, שגם ככה שרויה בתקופה קשה לאחרונה (נאבקת בהפרעות אכילה). כל מה שנותר לנו הוא לאחל לה רק טוב.