פיקוד העורף התרעה במרחב

שירי מימון מצטרפת ל- X FACTOR

הזמרת שהתגלתה בתוכנית כישרונות, הופכת לשופטת בגרסה הישראלית לתכנית הריאליטי המצליחה X FACTOR ישראל

08/06/13 21:00



שירי מימון, זמרת בעלת קול נדיר, חיית במה, ושחקנית מוכשרת, נבחרה לשמש כשופטת בתכנית הריאליטי "X FACTOR" ישראל אשר תשודר ב"רשת" במהלך השנה ובכך הושלם צוות השופטים של התוכנית. שירי מצטרפת לעברי לידר, רמי פורטיס, משה פרץ ולמנחת התוכנית, בר רפאלי.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: שירי מימון אקס פקטור
קוד זיהוי:184828
 

 

שירי מימון התגלתה בתכנית הטלוויזיה "כוכב נולד", בה הפגינה יכולות ווקליות ופרפורמנס נדירות. בשנת 2005 היא ייצגה את ישראל בתחרות האירוויזיון והיממה את הצופים בכל אירופה בהופעתה. באותה שנה הוציאה את אלבום הבכורה שלה הקרוי על שמה, "שירי מימון", אליו הצטרפו בהמשך שני אלבומי סולו נוספים: "רגע לפני ש" (ב- 2008) ו"שלג בשרב" (ב- 2011).

שירי כיכבה במחזמר "הלהקה" בתיאטרון "הבימה", הנחתתה את תכנית הטלוויזיה "אקזיט", שיחקה בדרמה הטלוויזיונית היומית "ילדות רעות" והשתתפה בסרט הקולנוע "NO אקזיט".

בשנת 2008 ייצגה את ישראל, לראשונה, בטקס פרסי ה-
EMA של ערוץ MTV בליברפול.
בשנת 2010
יצאה לסיבוב הופעות משותף עם היוצר שמעון בוסקילה אשר זכה לביקורות אוהדות ולהצלחה מסחררת, עם מעל ל- 300 הופעות בכל רחבי הארץ, כולל מופעי קיץ באמפי תיאטרון קיסריה. המופע המשותף הוליד אלבום הופעה חיה אשר זכה למעמד של אלבום פלטינה.

"X FACTOR" פותחה בבריטניה על ידי חברת סייקו שנמצאת בבעלות סיימון קאוול ו- SONY MUSIC העולמית והיא עוסקת בחיפוש אחר הכישרון הבא בעולם המוסיקה. "X FACTOR" החלה את שידוריה בספטמבר 2004.