פיקוד העורף התרעה במרחב

בר רפאלי תנחה את X FACTOR ישראל

הדוגמנית, השחקנית והכוכבת הבינלאומית, בר רפאלי נבחרה להנחות את X FACTOR ישראל !

מערכת רשת 17/08/13 21:00בר רפאלי תנחה את תכנית הכישרונות המוסיקאלית X FACTOR ישראל ! רפאלי תשמש כמנחה לצידם של השופטים רמי פורטיס, עברי לידר, משה פרץ ושופט נוסף ששמו ייחשף בהמשך.
בר רפאלי, הדוגמנית המצליחה בישראל, החלה את הקריירה הבינלאומית שלה כבר מגיל צעיר ובמהלך השנים הפכה לפנים המוכרות והאהובות ביותר בארץ. רפאלי שלה קריירה בינלאומית הן בתחום הדוגמנות והן בתחום הטלוויזיה משמשת כפרזנטורית למותגי אופנה יוקרתיים בארץ ובחו"ל.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: בר רפאלי
קוד זיהוי:184507
בר רפאלי
 

 


רפאלי כבר הספיקה לכבוש פסגות רבות בחו"ל והיא מככבת על שעריהם של המגזינים הנחשבים והחשובים ביותר בתחום האופנה והלייף סטייל בעולם, מגזינים שהגדירו את רפאלי לא פעם בתואר האישה הסקסית ביותר.

 


רפאלי הפכה עם השנים גם לאחת המרואיינות המבוקשות וככזו לקחה חלק בתכניות האירוח הפופולאריות בארה"ב ובהן גם ג'יי לנו אלן דג'נרס, ג'ימי קימל ודייויד לטרמן כאשר אחד השיאים שנרשמו היא הפרסומת בכיכובה ששודרה במשדר הסופרבול עתיר הרייטינג, פרסומת שנחשבת באופן מסורתי למדוברת והאטרקטיבית ביותר.
לצג קריירת הדוגמנות הובילה והנחתה תוכנית בטלוויזיה הגרמנית.

 


רפאלי מצטרפת ל X factor ישראל ! כמנחה, זאת לצידם של הזמרים והיוצרים רמי פורטיס, עברי לידר ומשה פרץ שישמשו כשופטים בתוכנית וכן לצד שופט נוסף ששמו ייחשף בקרוב.
"אקס פקטור" פותחה בבריטניה על ידי חברת סייקו שנמצאת בבעלות סיימון קאוול וSONY MUSIC העולמית והיא עוסקת בחיפוש אחר הכישרון הבא בעולם המוסיקה. "אקס פקטור" החלה את שידוריה בספטמבר 2004.
"אקס פקטור" צפויה לעלות לאוויר במהלך 2013.


הפקה: אבוט המאירי