הגיע הזמן שתדעו מי זאת טל גינת

"אני רוצה למצוא את המקום שלי ולהצליח, לא בשביל התהילה אלא בשביל עצמי"

  • שתפו את החברים -

 

טל גינת, המתמודדת המסתורית והמוכשרת כל כך מגיעה אט אט לשלבים המתקדמים והמכובדים של התכנית, ואין ספק זה מלחיץ.
בכל פרק היא מפתיעה את הצופים בביצועים המיוחדים שלה ובתגובות המפתיעות אחרי כל ביצוע, לאחרונה גילינו רבדים שונים בטל, אם בזמן שהייתה מועמדת להדחה ואם בביצוע האחרון שגרם לה לבכות.
מתחילת המסע בתכנית, טל מגלה על עצמה אינספור תכונות ורגשות שלא הכירה בעבר. והיום, היא חושפת הכל כדי שאתם תכירו את טל גינת.

"אולי קשה לראות דרכי למרות שאני מרגישה שקופה, מעבר לדמות החזקה שאני מנסה לשדר (לא יודעת אם זה באמת עובד לי) , אני בעצם לפעמים קצת מפחדת ולא בטוחה."

 

תמונה גדולה

שם הפריט: טל
קוד זיהוי:222533
טל גינת - גדולה מהחיים!
 

 

מה המשמעות של האקס פקטור בשבילך?

בשבילי האקס פקטור היא חוויה בלתי נשכחת, יש משהו בבמה הגדולה הזאת ובמהירות שהדברים קורים שזה ממש מיוחד ומטורף בשבילי.
בנוסף, המשמעות האמיתית מתחת לכל זה היא שהרווחתי אנשים לחיים, הרווחתי ידע ומקצועיות מהצוות ומכולם וזאת בדיוק הייתה המטרה, חשוב לי להודות לאנשים שצופים בי בבית ואוהבים את השירה שלי, כיף לדעת שסוף סוף שומעים אותי ומתחברים אליי.

מי לדעתך הקהל שמתחבר אליך?

אני בטוחה שאנשים שמתחברים אליי נמצאים בכל מיני קצוות שונים בארץ, קהל בשבילי זאת לא קבוצת אנשים מסויימת, יש המון אנשים שיכולים אולי להתחבר אליי כי הם זיהו משהו שמדבר אליהם מסיבה כזו או אחרת. אני מאמינה שאנשים אוהבים מישהו מסוים לא בגלל הז'אנר שלו אלא בגלל שהם מתרגשים ממנו כי הוא מזיז להם משהו בלב שמתקשר באופן ישיר או עקיף על החיים שלהם.

את חושבת שקשה להתחבר אליך?

אני חושבת שלא קשה להתחבר אליי, אני פשוט חושבת שלוקח זמן להתחבר אליי. יכול להיות שהקשר לא נוצר באופן מיידי איתי כי לפעמים אני לא כל כך ברורה, אף פעם לא הייתי ברורה, אפילו לא לעצמי.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: טל
קוד זיהוי:222534
מפתיעה כל פעם מחדש (מתוך האודישן הראשון)
 

 

מה התגובה הכי הזויה שקיבלת מתחילת התכנית?

היה פעם שמישהי ניגשה אליי ואמרה לי שהאיפור שהיה לי בבית השופטים גורם לי להיראות נורא זקנה, חח אולי זה נכון, אבל זה הזוי שהיא אמרה לי את זה, בכל מקרה זה הצחיק אותי. 

איך תוכלי להציג את עצמך במשפט אחד?

אני במשפט אחד? אין דבר כזה.. אף אחד בעולם לא שווה רק משפט אחד.

 

 

נגן וידאו

שם הפריט: טל גינת - wake me up
קוד זיהוי:241417
 

 

 

  • שתפו את החברים -