פיקוד העורף התרעה במרחב

הישג בינלאומי ל-X FACTOR ישראל!

התכנית "אקס פקטור ישראל" זכתה אמש במקום הראשון מטעם בעלת הפורמט, על השקת המותג בישראל

11/02/14 13:42הישג בינלאומי ל";רשת";: התכנית ";אקס פקטור ישראל"; זכתה אמש במקום הראשון מטעם חברת Syco העולמית, בעלת הפורמט, על השקת המותג בישראל
הזכייה במקום הראשון ניתנה במסגרת תחרות בינלאומית שנערכה בכנס השנתי של חברת Syco, בעלי ויוצרי הפורמט בעולם ובנוכחות סיימון קאוול.

 

 

תמונה גדולה

שם הפריט: כתבה
קוד זיהוי:202796
הישג בינלאומי לתכנית בישראל
 

 

הפרס ניתן ל";רשת"; על המהלך הקידומי והשיווקי של ";אקס פקטור ישראל";
הכנס השנתי התקיים בלונדון במהלך הימים האחרונים, בנוכחות נציגים של 43 המדינות שמפיקות ומשדרות את ";אקס פקטור"; ברחבי העולם. הזכייה בתחרות הינה הישג בינלאומי לתכנית המופקת ומשודרת בעונתה הראשונה בלבד, בפרט כשמדובר במותג טלוויזיוני חדש באותה ארץ. ";אקס פקטור ישראל"; עלתה לאוויר באוקטובר 2013 ב";רשת"; ושברה שיאי צפייה, עם פרק ההשקה הגבוה ביותר מבין תכניות המוסיקה בישראל וזכתה לממוצע גבוה במיוחד של 40% רייטינג. המהלך עליו קיבלה ";רשת"; את הפרס, הביא את התכנית להצלחה מרשימה כשהפכה לתכנית הנצפית ביותר בישראל באותה התקופה.

 

 

 

תמונה גדולה

שם הפריט: אקס פקטור
קוד זיהוי:202797
אקס פקטור ישראל זוכה להכרה בינלאומית
 

הזכייה בפרס מטעם חברת Syco העולמית, מתווסף לפרס ולהוקרה לה זכתה התכנית ";אקס פקטור ישראל"; גם בארץ, כשזכתה בפרס תכנית הריאליטי הטובה ביותר השנה, בטקס פרסי הטלוויזיה שנערך לפני שבועיים.
אילן טוביהו, משנה למנכ";ל ";רשת";, אמר עם הזכייה כי: ";השקת מותג טלוויזיוני חדש בסביבה תחרותית היא משימה מאתגרת. אנחנו שמחים וגאים על הבחירה במותג ";אקס פקטור ישראל"; במקום הראשון בעולם. העבודה המשותפת של כל מחלקות החברה על עובדיה ומנהליה עשו זאת ללא דופי.";