פיקוד העורף התרעה במרחב

השופטים מסכמים את האודישנים!

שאלנו את השופטים שלנו איזה אודישן הם הכי אהבו ועל איזה מהם היו מוותרים

טל בן- ציון 10/07/15 21:00 

אחרי פרקי האודישנים המפתיעים ולפני תחילת מחנה האימונים המאתגר, תפסנו את השופטים שלנו לשיחת סיכום ובקשנו מהם להגיד את כל מה שהם באמת חושבים.

 

אז איך אתם מסכמים את שלב האודישנים?

משה: אני חושב שהעונה הזאת הרבה יותר טובה מהעונה הקודמת. קורים דברים טובים בשולחן של השופטים. יש אודישנים שאתה מתפעל מהם וזה כיף. אתה לא מאמין שהמתמודד או המתמודדת לא היו כבר בתכניות מוזיקה קודמות, כלומר איפה זה היה עד עכשיו?! כמובן שיש גם אודישנים הזויים שגורמים לך לרצות ללכת הביתה.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: שופטים
קוד זיהוי:220195
משהו טוב קורה בשולחן השופטים
 

 

 

שירי: שלב האודישנים הוא השלב הכי קשה מבחינתי. לשבת ארבעה ימים מעל 12 שעות כל יום, מרוכזת וחדורת מטרה למצוא את הזוכה של העונה השנייה. אני מסכמת את האודישנים בכך שאני שמחה שנתנו הזדמנות לאמנים גם כשלא היינו בטוחים לגביהם ועכשיו הם צריכים להוכיח את עצמם, אנחנו עשינו את שלנו.

 

עברי: לשמחתי הרבה השלב של האודישנים היה מאד מעניין ומסקרן. בתחילת עונה יש תמיד את החשש שאולי לא יגיעו מתמודדים טובים,שאולי לא נמצא דברים מעניינים, צבעים חדשים, זמרים מוכשרים, אנשים עם פוטנציאל ובסופו של התהליך, אחרי שראינו מאות מתמודדים, אחרי שהתלבטנו, התווכחנו, אהבנו, פחות אהבנו, אנחנו מבינים שיש לנו עונה מעולה. שיש לנו מתמודדים מצויינים ושאנחנו הולכים לאתגר את עצמנו כשופטים . ההתמודדות בין הקבוצות לא תהיה פשוטה והולך להיות מאד מעניין.

 

איזה אודישן זכור לכם הכי לטובה?

פורטיס: אני הכי אהבתי את אנה טימופיי היא היתה מפתיעה מאוד ועשתה אודישן ברמה גבוהה ביותר.

שירי: האודישן שהכי זכור לי לטובה הוא כמובן של יוסי שטרית. בשירתו ובשיר שהוא בחר הוא עורר בי משהו שאני לא יכולה לשכוח. לא יכולתי להפסיק לבכות. זה בהחלט סימן טוב לאודישן בלתי נשכח.

 

נגן וידאו

שם הפריט: האודישן של יוסי שטרית
קוד זיהוי:240369
 

 

 

עברי: שלושה אודישנים זכורים לי במיוחד.
יוסי - זו היתה הפעם הראשונה שביקשתי ממשהוא לשיר שוב משום שהוא היה כל כך טוב. האודישן של אלמוג כי הבנתי מייד שמצאנו מישהוא מיוחד. והאודישן של בן כי תמיד כשמתחילים עונה מקוים שיגיע בדיוק כזה מישהו שייתן את הצבע המאד מיוחד לעונה כולה.
 

משה: בשתי מילים - אנה טימופיי.