פיקוד העורף התרעה במרחב

הסיפור האמיתי של בתאל

אחרי ששמעו את הקול המלאכי של בתאל, זה הזמן להכיר אותה יותר

מאיה מזרחי 10/07/15 21:00לפני שבתאל עזריה עברה דרומה היא התגוררה בתל אביב וחיפשה אחר מטרה ויעד. היום היא עובדת כרפתנית בקיבוץ בדרום, אחרי ירידה משמעותית של 50 ק"ג במשקלה. היא מעידה שאחרי חיפושים רבים ושנים של שינויים, ברפת היא מצאה את עצמה ואת הייעוד שלה. היא הגיעה אלינו לאודישן, גרמה לעברי לדמוע ולמשה להרגיש את הרוח והשלווה שמגיעה ממנה. בתאל היא המתמודדת האחרונה שזכתה לעבור לשלב מחנה האימונים ואנחנו החלטנו שבא לנו לדעת עליה הכל.

 

איך השינוי מתבטא כשמורידים 50 ק"ג?

הירידה שלי במשקל התבטאה בזה שפשוט נרגעתי.. כשהייתי שמנה הייתי בן אדם נורא מוחצן ומלא ביטחון, אפילו אובר ביטחון - הייתי תמיד דואגת להיות במרכז העניינים. היום אני עדיין כזו אבל הרבה פחות, מה שבטוח, יש לי אומץ לעשות יותר דברים שלא הייתי עושה כשמנה. המון השתנה גם בעקבות המחמאות והפירגון האין סופי מהמשפחה והחברים שלי שלא האמינו.
פתאום גברים שמים לב אלי ולא רק רוצים שאני אהיה הידידה שלהם, זאת הרגשה מדהימה.

 

 

תמונה גדולה

שם הפריט: בתאל
קוד זיהוי:220189
בתאל: כשהייתי שמנה הייתי בן אדם נורא מוחצן
 

 

תמיד רצית להופיע ולשיר לקהל?

אמא שלי מספרת שעוד בילדותי הייתי עושה 'מופעים' למשפחה, הייתי שרה ורוקדת המון.
בבית הספר הייתי נוהגת לשיר ולרקוד בכל הטקסים, התעניינתי בהכל, אפילו במשחק.. הרצון תמיד היה להיות על הבמה.
ניסיתי כמה פעמים בדרכים שונות ומגוונות למנף את הכישרון, פייסבוק/יוטיוב וכל אלו... היום אני חושבת שאני בדרך הנכונה בזכות התכנית.

 

סיפרת שרצית למצוא את המנוחה והנחלה זמן רב, העבודה ברפת עוזרת לשקט?

העבודה ברפת זו אהבה. דווקא אחרי כל השינוי שעשיתי החלטתי לעזוב לקיבוץ נידח ולעבוד ברפת. למרות שהעבודה ברפת זה מאוד קשה פיזית, יש משהו בעבודה הזאת שבאמת נותן בי שקט, שלווה ותחושת סיפוק מדהימה שקשה לי להסביר.
 

 

תמונה גדולה

שם הפריט: אחרי
קוד זיהוי:220190
!אחרי השינוי הגדול, ראוי להערצה
 

 

איך אנשים מגיבים על העבודה שלך?

יש אנשים שפשוט לא מבינים מה אני עושה שם, הם מודעים למי שאני וחושבים שאני מבוזבזת ושאני מבזבזת את הזמן שלי שם.
חלק חושב שזה מדהים ומגניב לעבוד עם פרות, החלק השני פחות אוהב את העניין של עבודה ברפת וחושבים שזה אכזרי. צריך לעבוד ברפת כדי להבין באמת מה קורה שם ואיך הדברים מתנהלים. אני באמת נותנת את כל חיי לפרות המדהימות האלה.

 

אחרי האודישן המוצלח שלך, איך את רואה את עצמך נכנסת לעולם המוסיקה?

פעם תמיד דמיינתי את עצמי משחקת בסרטים ושרה בפסטיגלים וכאלה, זה דעך עם הזמן ועכשיו זה חזר בגדול. ה-X Factor זה קרש קפיצה ענק מבחינתי ואני צריכה לזרום עם זה כמה שאפשר. אני מרגישה שעכשיו, יותר מתמיד, אני מאמינה בעצמי שאני באמת יכולה להיכנס לעולם המוסיקה ולהצליח, בכל צורה שהיא. אני מקווה שכך יהיה.

 

 צפו באודישן:

 

נגן וידאו

שם הפריט: האודישן של בתאל עזריה
קוד זיהוי:240744