פיקוד העורף התרעה במרחב

נועה נינה בלוז חושפת הכל

בלעדי: נועה מדברת על החיים האישיים והבחירה הקשה שעשתה

טל בן- ציון 19/07/15 21:00 

בתכנית אתמול (ש') נועה נינה בלוז עלתה לבמה ולאחר ששיתפה את השופטים בסיפור חיים יוצא דופן, ביצעה את שירו של עברי לידר , "מישהו פעם" . בנה של נועה, טוני, עלה גם כן על הבמה, לקח את המיקרופון מאימו וגנב את ההצגה. נועה הלהיבה בשירתה את השופטים וזכתה לעבור לשלב הבא בתכנית. היינו חייבים לשאול אותה , מספר שאלות על מוסיקה, אהבה ועל החיים בכלל.

 

מה גרם לך לחזור למוזיקה בשלב מאוחר יותר של החיים?
אני הרגשתי שחיי הנישואין שלי מאד הגבילו אותי. כשהבנתי שהאהבה שלי למוזיקה גדולה יותר, מצאתי את עצמי בוחרת בין הזוגיות לבין המוזיקה, וכמו שאמרתי באודישן מוזיקה היא צורך קיום בסיסי שלי.


על מי ועל מה חשבת כששרת?
"מישהו פעם" זה השיר שאני הכי מחוברת אליו בעולם. עד היום אני יכולה לפרוץ בבכי רק מלשמוע אותו. כך גם היה באודישן. נלחמתי בגוף שלי, כמעט והתעלפתי בבכי ובגלל זה היה לי קשה לנשום. מה שחשבתי עליו זה בעיקר חיי הנישואין, על האהבה הגדולה שהייתה ועל הפרידה שלנו.

 

 

נגן וידאו

שם הפריט: האודישן של נועה נינה בלוז
קוד זיהוי:240685
 

 

את מרגישה שעשית את ההחלטה הנכונה?
שאלה קשה. אני יודעת שגם היום הייתי בוחרת בדרך שבחרתי. ההחלטה להתגרש הייתה מהרבה סיבות, ולא רק מהסיבה שכרגע ידועה לכולם. אני בטוחה שההחלטה שלקחתי רק העצימה אותי ואת טוני, והיום שנינו מאושרים.

איך היה לראות את עצמך על המסך?
התרגשתי מאד. הייתי בין משפחה וחברים. ניסינו להחזיק את טוני ער כדי שהוא יצפה גם אבל הוא נרדם... הרגשתי מיקס של רגשות, התרגשות, פחד, מה יחשבו... וגם קצת היה לי מוזר לראות את עצמי בטלויזיה. נזכרתי במה שקרה על הבמה כי כשיצאתי מהבמה, הייתי בבלאק אאוט ולא זכרתי כמעט כלום. אז עכשיו הכל חזר אליי ואני מוצפת.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: נועה נינה
קוד זיהוי:220060
נועה ובנה טוני באודישן המרגש
 

 

איך את רואה את עצמך משלבת בין מוזיקה ואהבה בעתיד?
מהשאלה הזאת הכי פחדתי. סדר העדיפויות שלי בחיים זה טוני ואחר כך מוזיקה. הכי חשוב לי שבאהבה העתידית שתהיה לי יהיה סדר עדיפויות נכון. חשוב שיהיה פרגון ותמיכה. אני מאמינה שבאהבה צריך לדחוף אחד את השנייה להגשמת חלומות. אחרת אנחנו רק מכבים אחד את השנייה. כמו שאתה אומר לילד שהוא יכול לעשות הכל אם רק ירצה. ומנגד לזה לומר שהוא לא יוצלח ולא יצא ממנו כלום.