פיקוד העורף התרעה במרחב

מוסיקה היא החיים

לאחר שצימרר את כולנו באודישן, חיים לב טוב מדבר על הכל

מאיה מזרחי 07/07/15 21:00חיים לב טוב בן ה-22 תמיד אהב מוסיקה ותמיד אהב לשיר, לאחר חוויות קשות שעבר בשנה האחרונה, חיים הגיע אלינו ואודישן והוכיח כי החיים ממשיכים עם ראש מורם ושהמוסיקה תמיד כאן כדי לרפא אותנו כשצריך.
בעקבות האודישן המרגש, רצינו לדעת כמה שיותר על הגיבור שלא איבד תקווה ותפסנו אותו לשיחה.

 

איך היה לראות את עצמך מופיע בתכנית?
האמת שזה היה מפתיע ואפילו מוזר. לאחר שנה לא קלה שעברתי, מצאתי את עצמי מופיע על במה עם קהל ענק ללא כל העזרה וללא כיסא גלגלים שליווה אותי לאורך זמן. היה לי חשוב לבוא לתכנית ומעבר למוסיקה, להגיע מתוך שליחות אישית שלי.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: חיים
קוד זיהוי:219836
גאווה גדולה, חיים לב טוב
 


איך היו התגובות שקיבלת לאחר האודישן?
קיבלתי המון תגובות ממש מרגשות, אנשים פנו אליי וסיפרו עד כמה נגעתי בהם. התרגשתי לשמוע את זה וכך גם ידעתי שהחלטתי להופיע הייתה נכונה.
שנה אחרי צוק איתן, איך אתה מסכם את השנה שעברת?
הייתה שנה לא פשוטה בכלל, עם המון צער, תסכול וכאב. קשה כל כך לאבד אנשים קרובים. לא קל להמשיך אבל חייבים להתגבר על הקשיים והתסכולים כי החיים חזקים מאיתנו.


איך המוסיקה עזרה לך להתגבר על הרגעים הקשים?
אני חושב כששרים ובאמת מתחברים למילים, יש לזה משמעות גדולה והשלכות בחיי היומיום. השיר שביצעתי, יש בו המון כאב אבל מצד שני יש גם תקווה. וכשאני שר זה נותן בי חיות להמשיך קדימה למרות האסון שקרה לכולנו, כי אין ברירה.


למי תרצה להודות על התהליך שעברת?
אני רוצה להודות לכל מי שבא, לכל מי ששלח מכתבים, מי שהתקשר לחזק אותי ברגעים לא קלים. תודה לכל צוותי בתי החולים שטיפלו בי. תודה מיוחדת לבית החולים הר הצופים, ובראש ובראשונה למנהלת אסנת, שדאגה שאקבל מעל ומעבר, לכל המשפחה והחברים היקרים שליוו אותי כל התקופה. 
 

צפו באודישן:

 

נגן וידאו

שם הפריט: האודישן של חיים לב טוב
קוד זיהוי:240560