פיקוד העורף התרעה במרחב

מעיר נעלמים - רמי פורטיס

צפו: רמי פורטיס מוציא סינגל בכורה מתוך תקליט חדש

10/06/15 06:06בהאזנה ל מעיר נעלמים תוכלו לצלול אל תוך עולמו האישי של המשורר מאות לאות, מתו לתו.

 

 

 

זוהי הבשורה הראשונה של פורטיס מתוך תולדות הכותרת, תקליט חדש וייחודי העומד לצאת בקרוב. פורטיס ממשיך להעשיר את הרפרטואר המפואר שלו בפסקול הישראלי בטקסטים אישיים ומעוררי מחשבה שהורדו מספרייה קוסמית שנמצאת אי שם בעולם מקביל. התקליט החדש הינו קריאת התעוררות רגשית ומנטלית בהדהוד 432HZ, התדר המוסיקאלי לפיו נכתב והוקלט האלבום, שפה חריגה ומעודדת המזמינה את המאזין להיכנס עוד צעד אל תוך תולדות הכותרת.

 

פורטיס נמצא בעיצומה של פריחה יצירתית ומקצועית הכוללת איחוד שובר קופות של פורטיסחרוף, עונה חדשה של אקס פקטור וכעת מביא אלינו את הסינגל הראשון מהתקליט החדש והמסקרן שאסופת השירים בו מרתקת וללא ספק אחת האמירות האמנותיות החשובות בקריירה שלו.
תולדות הכותרת עתיד לצאת בקיץ הקרוב במתכונת דיגיטלית וכתקליט ויניל בלבד! חוויית התקליט היא ריטואל שכולו נגיעה במוזיקה, המזמין לשבת ולהאזין ללא הסחות דעת, ומהיום ניתן להירשם למכירה המוקדמת של המהדורה הראשונה, שתצא כסדרה מצומצמת וממוספרת לאספנים. לאחר מכן ייצא כתקליט ויניל במהדורה רגילה לקהל הרחב.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: רמי פורטיס
קוד זיהוי:219199
רמי פורטיס
 

 

על פי המשורר השירים הם מצלמה וככאלו מלווים את התקליט סדרת צילומים אומנותיים של הצלם הבינלאומי TINO VACCA (טינו וואקה) שהנציח את אווירת האלבום באופן גאוני ומעיר לחיים בתלת מימד של וויזואל וצלילים. היצירות הוויזואליות בתקליט הינן חלק נוסף בפאזל האמנותי –יצירתי המשלים את חוויית המאזין.

 


שיא הפרויקט יבוא לידי ביטוי על הבמה בערב חד פעמי שיועלה בבית האופרה בתל אביב בהופעה מיוחדת שתציג את האמירה האמנותית הייחודית של פורטיס המשורר, המלחין, מעיר הנעלמים.