פיקוד העורף התרעה במרחב

עברי ואוריאל: בחזרה לילדות

הכוכבים שלנו מעלים לרשת תמונות ילדות במטרה לגייס כסף לארגון הנוער הגאה

01/06/15 21:00הידעתם שלאוריאל יקותיאל היה שיער ארוך ומתולתל בצעירותו ושעברי לידר היה ילד מתוק מוקף במלא כלי נגינה?

כחלק מקמפיין חדש של איגי- ארגון נוער גאה, לקידום פרוייקט גרעינים גאים לנוער גאה בפריפריה, מפורסמים ומובילי דעת קהל מעלים לרשת תמונות שלהם מהילדות וחולקים את תחושותיהם מימים אלו. בני נוער רבים מהקהילה הגאה מתמודדים עם קשיים רבים סביב גילוי זהותם המינית והקמפיין של אגי מדגיש שבניגוד לאיך שזה היה פעם, כשהסלבס המככבים בו היו בני 15, היום יש למי לפנות.

 

אוריאל יקותיאל כוכב המירוץ למיליון כתב בעמוד הפייסבוק שלו: "היוש, אוריאל בן 15, הומואית עם שיער גולש ונטורל פורמולה. היה יחסית סבבה בהרצליה, אבל אני יודע שיש הרבה נערות ונערים כמותנו שהיום יום שלהם לא הכי פשוט בגלל שהם שונים"

 

תמונה גדולה

שם הפריט: אוריאל
קוד זיהוי:218753
אוריאל בצעירותו - בעינינו הוא תמיד מושלם
 

 

עברי לידר העלה את התמונה הבאה לאינסטגרם שלו וכתב: "זה אני בגיל 15, לצערי לא היה אז ארגון כמו איגי, לשמחתי היום יש והוא מציע תמיכה נהדרת לכל כך הרבה אנשים צעירים שזקוקים לה, כדאי להמשיך ולקדם את הארגון החשוב הזה"....

 

תמונה גדולה

שם הפריט: עברי
קוד זיהוי:218754
עברי לידר בצעירותו - מתוך האינסטגרם שלו
 

 

 "למרות מה שנדמה, הומואים, לסביות, טרנסים וביסקסואלים ובעצם מי לא, יש גם מחוץ לתל אביב-יפו. תסתכלו סביבכם. כיום, ביותר מדי מקומות, כשצעיר או צעירה מגלים את הנטייה המינית שלהם הם נותרים לבד. לבד מול דעות קדומות של הסביבה והמשפחה – וכמובן של עצמם. לבד באחת ההתמודדויות הקשות ביותר שהחיים יזמנו להם" כך נכתב בעמוד התרומות של הארגון.