פיקוד העורף התרעה במרחב

שרים למען ילדי הזהב של וראייטי

משדר מיוחד ומרגש למען ילדי וראייטי יום רביעי, ה- 13 במרץ בשעה 21:00

15/04/15 07:33כמיטב המסורת רבת השנים, ";;רשת";; מתגייסת למען ילדי וראייטי בערב התרמה מרגש

אבי קושניר שינחה את ערב ההתרמה יבצע, לראשונה, יחד עם קובי אפללו את השיר ";;מכתב לאחי";;. ערב ההתרמה יתקיים ב-13 במרץ בשעה 21:00 ויועבר בשידור חי מנווה אילן.


גם השנה מיטב אומני ישראל נרתמים ומתגייסים ליום ההתרמה המיוחד:
לראשונה – דואט משותף של המנטורית שרית חדד והמנטור אביב גפן בביצוע לשיר שכתב והלחין. עומר אדם יבצע דואט עם אחיו ,הזמר והמנטור שלומי שבת , עידן רייכל קובי אפללו, ליאור סושרד, מירי בוהדנה, שולי רנד רינת גבאי , מושיק גלאמין, סלים טועמה , משתתפי דה וייס – לוסיל בלקרמן, מנאר שהאב, אור בן עטר, אנאל ולנזי, מייק סלע ועוד.

ירדן הראל שמנחה את ";;הבית הדיגיטלי";; של דה וייס תצטרף לקושניר ותעביר את השידור ממוקד ההתרמה הארצי של חברת הראל ותעדכן לאורך הערב את מצב התרומות שנאספות במהלך השידור. מי שילווה אותה במהלך השידור במוקד ההתרמה יהיו הטאלנטים שי גולדן, שרון כידון, סופי צדקה, ענת הראל ולוסי אהריש.

";;וראייטי";; ישראל עוזר ותומך בילדים ובני נוער עם צרכים מיוחדים, והינו אחד מבין 54 סניפי וראייטי בעולם הפועלים למען אותה מטרה. אלפי ילדים בישראל נהנים מידי שנה מהסיוע של וראייטי במגוון תחומים: טיפולים רפואיים, טיפולים פארא רפואיים, ציוד ועזרים רפואיים ושיקומיים, מחשבים, סייעות, חונכות ועוד.
בראש וראייטי ישראל עומדים: עו";;ד אורי סלונים-יו";;ר, אודי אנג'ל-נשיא, ריקי אריאל-מנכ";;ל.

 

לתרומות ופרטים נוספים חייגו ל: 03-9149555
 

הפקה – קונסטנטין