פיקוד העורף התרעה במרחב

הדו קרב מתחיל!

בשבת הקרובה העונה השנייה של The Voice ישראל מגיעה לשלב הדו קרב

27/01/13 10:16הדו קרב מתחיל עכשיו! 
 החל מיום שבת ה 12 בינואר בשעה 21:00 ב";;רשת";;.
לאחר 8 תכניות מוצלחות של אודישינים בהן המנטורים סגרו את הנבחרות שלהם, הגיע שלב ה";;דו קרב";;.
לשלב זה מגיעים 49 מתמודדים, זאת לאחר שבמהלך ה";;בליינד אודישן";;, הרכיב כל מנטור נבחרת של 12. ההפתעה הייתה כאשר ניתנה למנטורים אפשרות לשמוע את הקולות הנותרים ולהוסיף מתמודד נוסף לנבחרת שלו. שלומי שבת היה היחיד שניצל את ההזדמנות והפך למנטור עם נבחרת של 13 מתמודדים, מה שיאלץ אותו במהלך הדו קרב לעמוד בפני החלטה קשה עוד יותר, כשלראשונה יצטרך להיפרד מ 2 מתמודדים בתלת קרב.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: מתמודדים במסיבה
קוד זיהוי:174888
חוגגים מעבר לדו קרב
 

 DREAM TEAM
למנטורים, חברי להקת ";;משינה";; יובל בנאי ושלומי ברכה, לשרית חדד, לאביב גפן ולשלומי שבת מצטרפת נבחרת ה";;דרים טים";; הכוללת את אפרת גוש, קובי אוז, עופר מאירי ומוש בן ארי.


שלב הדו קרב מהווה קושי רב עבור המנטורים וכדי לעזור למנטורים בהחלטה הן על ציוותי הזוגות, בחירת השיר ותהליך המנטורינג.
לראשונה בעונה הזו, כל מנטור בחר לעצמו את המוזיקאי אותו הוא רוצה לצידו בתהליך ועד להחלטה הסופית, מי מבין השניים ינצח את הדו קרב ומי יסיים את דרכו בתכנית וילך הביתה.

שלומי שבת בחר את האומן והיוצר, מוש בן ארי, אחד האמנים המצליחים והמוערכים בעולם המוזיקה הישראלית.
מוש בן ארי הוא מהקולות הייחודיים ביצירה הישראלית עם סגנון מוזיקלי מקורי המשלב השפעות מהעולם כולו ובעיקר שואב השראה מהנוף והצלילים המקומיים, כבר מעל לעשור.השילוב המיוחד הפך את מוש לאמן מצליח עם אינספור להיטי ענק והופעות סוחפות.

משינה
בחרו בזמרת אפרת גוש שאלבומה הראשון, ";;אפרת גוש";;, יצא ב- 2005 ומאז היא נחשבת לאחת הזמרות המובילות בארץ. בצעירותה העריצה הזמרת את להקת משינה, ולימים אף שיתפה פעולה עם שלומי ברכה ואירחה אותו באחת מהופעותיה.

שרית חדד בחרה בקובי אוז מהיוצרים המוערכים בארץ. השניים כבר צועדים כברת דרך מוזיקלית ארוכה. שרית וקובי שיתפו פעולה לראשונה ב- 1999 בשיר ";;״למה הלכת ממנו״ אותו כתב והלחין אוז.

אביב גפן בחר במעבד ומפיק מוזיקלי, פזמונאי ומלחין ישראלי, עופר מאירי שעיבד והלחין אלבומים ושירים למוסיקאים ענקיים רבים ובימים אלה חתום גם על הדיסק החדש של מטרופולין, הרכב שהוא הקים. כבר ב2005, עופר הפיק במשותף עם אביב את אלבומו ה 11 של גפן, ";;עם הזמן";; .
 

תמונה גדולה

שם הפריט: דרים טים
קוד זיהוי:174885
נבחרת הדרים טים, איפה מוש?
 

 

TIME OUT
 
ישראל היא המדינה השנייה בעולם שהחליטה לאמץ (אחרי אוסטרליה) את ה TIME OUT . הטיים אאוט מאפשר למנטור, בעת הדו קרב, להתייעץ עם הדרים טים שלו במי מבין השניים לבחור. מי לדעתו צריך לנצח את הדו קרב?.
";;הדרים טים";; נמצא יחד עם המנטור באולפן בעת קבלת ההחלטה . אם המנטור מתקשה בקבלת ההחלטה הוא יכול ללחוץ על כפתור ה TIME OUT והכיסא יסתובב לעבר היועץ שלו, ובכך הוא בעצם לוקח פסק זמן להתייעצות.

בית היוצר
תהליך העבודה של המנטור וה";;דרים טים";; מתרחש ב";;בית היוצר";;, כשמו כן הוא, בית היצירה שהוקם על ידי אקו";;ם ונמל תל אביב. בית היוצר משמש כחדר חזרות של המתמודדים, הן בשלב הדו קרב והן בשלב ההופעות החיות. המתמודדים למעשה זוכים לקבל ידע וניסיון כפול גם ממנטור וגם מהדרים טים. האכסניה של בית היוצר מאפשר תהליך ארוך ומעמיק יותר של מנטורינג, והפעם משניים! המנטור והדרים טים.


ההופעות החיות - החידושים
24 מתמודדים מגיעים לשלב ההופעות החיות אחרי שעברו את הדו קרב. שלב ההופעות החיות נחלק בעונה זו של THE VOICE לשניים.

שלב ראשון- הכח נמצא בידיים של המנטור ובאמצעותו כל מנטור מצמצם את הנבחרת שלו ל-3 מתמודדים עימם יגיע לשלבים המכריעים של התוכנית.
פיתוח נוסף של ";;רשת";; אשר מקנה לכל מנטור את כפתור ה MY VOICE כשלחיצה עליו יכולה להשאיר מתמודד, מנבחרת אחרת, כשהביצוע של השיר שבחר יוצא דופן מבחינתו. מתמודד ששלושת המנטורים האחרים (לא כולל המנטור שלו עצמו) לחצו על כפתור ה MY VOICE בזמן ביצוע השיר שלו, עובר אוטומטית לשלב הבא. בשלב זה, לכל מנטור יש זכות להטיל וטו, פעם אחת, על חסינות שניתנה למתמודד שלו.

שלב שני – הכח עובר לצופים בבית.
זהו החלק של השלבים המכריעים בתוכנית: רבעי הגמר, חצאי הגמר והגמר. בשלבים אלה הכח להכריע עובר לקהל בבית שבאמצעות סמסים יקבע מי נשאר על במת THE VOICE ומי לא. לשלב הזה מגיע כל מנטור עם שלושת הפיינליסטים שלו. חלק זו כולל שני רבעי גמר, שני חצי גמר וגמר אחד גדול בו כל מנטור נשאר עם מתמודד אחד אשר מתחרה על התואר- הקול הבא של ישראל .

 

תמונה גדולה

שם הפריט: קטלין בהופעה
קוד זיהוי:174890
קטלין בהופעה במסיבת העיתונאים