פיקוד העורף התרעה במרחב

"The Voice" חוזרת בעונה חדשה!

אל אביב גפן, שרית חדד ושלומי שבת מצטרף מוש בן ארי!

מערכת רשת 01/06/14 06:29על הכיסאות המסתובבים ישבו המנטורים : אביב גפן, שרית חדד, שלומי שבת והמנטור הטרי , המוזיקאי והיוצר מוש בן-ארי
The Voice";"; תעלה לאוויר ביום ראשון, ה-8.6.14 בשעה 21:00 ב";רשת";
הכיסאות חוזרים להסתובב זו העונה השלישית, והחיפוש אחר הקול של ישראל יוצא לדרך! תכנית המוסיקה הבינלאומית The Voice, ששינתה את חוקי המשחק בישראל, חוזרת כדי לעשות זאת שוב. בעונה החדשה, יתווספו אלמנטים שיגבירו את האקשן וה";קרבות"; בין המנטורים, על המתמודדים בעלי הקול הטוב ביותר.
המנטורים אביב גפן, שרית חדד ושלומי שבת ימשיכו גם העונה לנסות לזכות במתמודדים החזקים ביותר ובכיסא הרביעי מצטרף אליהם המוזיקאי והיוצר מוש בן-ארי. מוש בן ארי, זמר ויוצר ייחודי , פורץ דרך וחוצה גבולות אשר הצליח בדרכו המיוחדת לכבוש את פסגת הזרם המרכזי במוסיקה מבלי להתפשר על דרכו האומנותית .
בן ארי שהביא לקדמת הבמה בישראל את מוסיקת העולם ובכך פרץ את הדרך לאומנים רבים וטובים אשר הולכים בעקבותיו, ויביא את דרכו המיוחדת לThe Voice.

 

תמונה גדולה
 
העונה החדשה של The Voice ישראל
 

 

בשורה גדולה נוספת בעונה החדשה של The Voice היא שתתווסף אופציית הSave. לאורך שלב הדו-קרב, לכל מנטור אפשרות ";להציל"; שני מתמודדים שהודחו על ידי מנטור אחר ולהעביר אותם לנבחרת שלו. מהלך ה-Save מהווה למעשה ";גלגל הצלה"; לחלק מהמתמודדים רגע לפני שמגיעים לשלב ההופעות החיות.
גם בגזרת ההצבעות יש חידוש מרכזי בעונה הקרובה ההצבעות יהיו גם באמצעות אפליקציית ";הכיסא החמישי"; בתוך אפליקציית רשת, זאת בנוסף להצבעה בסמסים. החל משלב ההופעות החיות, הקהל בלבד יהיה זה שיקבע מי המתמודדים שימשיכו בתכנית. בשונה מהעונות הקודמות, בעונה החדשה, כבר משלב חצי הגמר, ההדחה אינה רק בתוך הנבחרת של כל מנטור אלא בכל תכנית המודחים יהיו מתוך כל הנבחרות. כך למעשה, מנטור עלול להגיע לגמר התכנית ללא מתמודד כלל.
הפרס הגדול לזוכה העונה השלישית של The Voice:
הזוכה הגדול של דה וויס ישראל יזכה בחוזה הקלטות בחברת יוניברסל הליקון. המתמודד שיגיע למקום השני יזכה במלגה ללימודי תואר ראשון בבית הספר למוזיקה ותעשיית המוזיקה בקריה האקדמית אונו.

 

נגן וידאו

שם הפריט: The Voice - העונה החדשה - 8.6
קוד זיהוי:234879
 

 

 

העונה השנייה של The Voice השיגה נתוני צפייה גבוהים במיוחד עם פרק גמר שזכה לממוצע רייטינג גבוה של 39.6% ובו צפו למעלה מ-1.1 מיליון צופים . העונה השנייה השיגה ממוצע רייטינג של 32.9%, כשפרק ההשקה של תכנית העונה השנייה השיג גם הוא נתוני צפייה גבוהים עם ממוצע של 35.5% רייטינג וקרוב למיליון צופים.
התכנית The Voice זוכה להצלחה גם בדיגיטל עם כ-83 מיליון צפיות בערוץ הרשמי של התכנית ביוטיוב, שהפך לערוץ הנצפה ביותר בתקופת שידור התכנית. האתר הרשמי של התכנית השיג כניסות רבות עם כ-30 מיליון כניסות בתקופת שידור התכנית, ואפליקציית ";רשת"; השיגה כ-10 מיליון כניסות למתחם The Voice לבד! בנוסף, עמוד הפייסבוק של התכנית הפך לאחד מהפופולריים ביותר עם כ380,000 לייקים.

אז ניפגש בסיבוב!
העונה החדשה של ";The Voice";, יום ראשון, ה-8.6.14 בשעה 21:00 ב";רשת";
הפקה- קונסטנטין ישראל
עורך ראשי: דן וייצמן