פיקוד העורף התרעה במרחב

מתחפשים לכוכבי האבי מטאל!

הזוגות מתמודדים עם משימה שתהפוך אותם לזמרי רוק בפעם הראשונה

04/03/15 22:00השבוע הזוגות שלנו נאלצו להתחפש לזמרי רוק כבדים, בפעם הראשונה!

כשאנחנו שומעים את המושג "האבי מטאל", מוסיקת רוק כבדה, תמיד תעלה האסוציאציה של השחור בעיניים, ניטים בבגדי עור ואיך לא? הילדים הרעים והקשוחים שמתאימים לכל זה.

הקאצ' החמוד הוא שהזוגות שלנו לא מי יודע מה מבינים בעולם הרוק והמטאל (בלשון המעטה) ובטח שלא מביאים בקלות את הלוק הקשוח לדמותם.

על כל זוג היה להתאפר ולהתאבזר בפרטי האבי מאטל. לאחר מכן היה עליהם לשנן ולהופיע למילות שירי ארץ ישראל בסגנון קצת שונה, בסגנון הרוק הכבד!

אז איך הם עשו את זה?

שני, ליאל ואלכסה הבינו שהן חייבות לתפוס את הפיקוד עם בני זוגם למירוץ ופשוט להדריך אותם בדרך היעילה ביותר בכדי שיסיימו את המשימה בהצלחה, חייבים לומר- האיפור על כולם היה הורס!

לחלק מהזוגות היה קל יותר- טום ואוריאל ידעו את מקומם ואת צעדם במשימה על סמך הניסיון המפואר של אוריאל על הבמה לאורך שנותיו במקצוע.

דניאל ומאירי, רוני ויעל ושאר הזוגות החליטו כי חשוב יותר לזכור ולהבין את הטקטיקה הרוקיסטית שנדרשה מהם והתאמנו הלוך ושוב עד שאכן הביאו מופע רוק רועש וקשוח בפני צוות השופטים.

אנחנו כמובן חייבים לציין שנהנו ממש לצפות בזוגות שלנו הופכים לכוכבי רוק אמיתיים! אז אחרי העיפרון השחור לעיניים והתסרוקת המוזרה, חושבים שגם אתם יכולים?

 

חוויתם חוויה דומה?

העלו את התמונה של הפעם הראשונה שלכם בתחפושות מקוריות מהמחשב או האינסטגרם

עם האשטג #הפעםה1 ואנחנו כבר נדאג לפינוק האמיתי.

 

רוצים כבר להתחיל? הקליקו כאן!

 


 

נגן וידאו

שם הפריט: כולנו האבי מטאל!
קוד זיהוי:237620