פיקוד העורף התרעה במרחב

שושי ושושה על המירוץ למליון שלהם

לקראת העונה הבאה עקיבא וענהאל נזכרים בחויה המטורפת ההיא

26/08/12 21:00 

לכל מי שמנסה או מתכנן לנסות להירשם לעונה הבאה של המירוץ שווה לכם לקרוא את הכתבה הבאה. קבלו עצות וטיפים משושי ושושה, עקיבא וענהאל. הזוג הדתי המקסים של העונה השניה של המירוץ למיליון! 

 

המירוץ הוא חוויה אחת חזקה בה המון רגעים חזקים ועוצמתיים. הרגע הכי חזק עבורנו היה במשימה מתחת לאדמה בפולין בה התערבבו כ"כ הרבה רגשות, ההווה והעבר והרגשנו שם ממש מאוחדים. 

 

רוצים להזכר איתנו במשימה?

 

נגן וידאו

שם הפריט: עקיבא וענהאל שרים במכרה
קוד זיהוי:194129
 

 

הטיפים שלנו למירוץ:

הכי חשוב והכי בסיסי לבחור טוב עם מי אתם רצים, צריך לדעת להסתדר ביחד, אם רבים קצת ברגיל במירוץ זה יתפרץ בעוצמות של פי 1000. דבר שני לזכור שהמטרה חשובה אך הדרך לשם היא מה שתזכרו בטווח הרחוק.

לא לוותר על העקרונות שלכם, ועל מי שאתם, לא לשכוח סדרי עדיפויות בחיים, הזוגיות-החברות יותר חשובים מהתחרות לא כדאי לרדת לפסים אישיים, בעיקר לפרגן לפרגן ולפרגן, להיות שלמים על כל הבחירות שלכם כזוג! וכמובן לקחת הכל בפרופורציות אחרי הכל זה רק משחק והחיים נמשכים אחרי זה.

החוויה של המירוץ השפיעה מאוד על חיינו. פרטיות אין לנו בכלל, התבגרנו, התחזקנו והתחשלנו, החוויה משנה את מי שאתה רק אם אתה מתבלבל וחושב שנהיית מה שרואים בטלויזיה.

אנו מקבלים המון אהבה ברחוב ואין ספק שיש לנו עם חם ומדהים!

האספקט החוויתי של המירוץ עצמו הוא רק חלק קטן מכל זה וצריך לקחת גם את זה בחשבון.

לנו היה חשוב קודם כל לחזור לחיים נורמליים, שקטים ורגועים ולכן את התקופה האחרונה השקענו בתא המשפחתי שלנו ואנחנו עובדים על מס' דברים בשקט, "אין הברכה שורה אלא על דבר הסמוי מן העין"

 

להרשמה ליחצו כאן!