פיקוד העורף התרעה במרחב

מה צפוי לנו העונה?

העונה ה-2 של המירוץ למיליון יוצאת לדרך

דפנה בר-אור 31/10/11 22:00שלום לכולם!

אנחנו באתר רשת הכנו לכם אתר מרהיב ומדהים שילווה אתכם במהלך העונה החדשה של המירוץ למיליון. זו הולכת להיות עונה מפתיעה, מרגשת ומצחיקה. עונה בינלאומית ובאותו זמן הכי ישראלית שיש. הזוגות שלנו יתמודדו עם משימות מאתגרות ומרתקות ויכבשו ביחד את העולם וגם את לבבות הצופים...

התוכנית תשודר בימים ראשון ושלישי בשעה 21:00 בערוץ 2 רשת. ביום שידור הפרק תעלה הצצה לפרק המלא באתר שלנו ברשת, בעמוד הפייסבוק הרשמי של המירוץ, ביו טיוב ובסלולר. מיד בסיום שידור הפרק בטלויזיה יעלה הפרק המלא (ללא פרסומות כמובן...) באתר רשת ותוכלו למצוא אותו גם בפייסבוק ובאפליקציית IRESHT באייפון.

מה עוד תוכלו למצוא באתר שלא תוכלו לראות בשום מקום אחר???

1.      נפל בחדר העריכה- התוכנית ערוכה על ידי מיטב העורכים שקיימים היום! וכמו עורכים טובים גם הם השאירו על השטיח בחדר העריכה הרבה חומר. בחרנו עבורכם את הקטעים המעניינים והמצחיקים ביותר שנפלו בחדר העריכה ולא שודרו בפרק המלא. כל אחד עושה פאדיחות לפעמים...

2.      הבלוג של רון- רון שחר קיבל מצלמה לידיים ותיעד את המירוץ מנקודת המבט שלו. רגעי הגעגוע לאישה ולילדה, העייפות והקושי והסיפוק האדיר. רון יספר על החוויה האישית שלו ויתן לנו זוית אחרת של המירוץ למיליון.

3.      24 שעות עם ...- בריאלטי כמו בריאלטי המצלמות שלנו מלוות את המתמודדים כמעט 24/7. אנחנו נותנים לכם טעימה מיום בחייו של זוג במירוץ. תוכלו ללוות את הזוגות האהובים עליכם גם אחרי שהפרק המלא נגמר.

4.      בלעדי בפורטלים חברות הסלולר! מציצים: יומני הוידיאו של המתמודדים- לא נגענו... כל זוג קיבל מצלמה ותיעד את עצמו במהלך העונה. בעיקר בלילה כשעייפים לפני השינה ואחרי שהמצלמות שלנו נכבו התחילו המתמודדים לתעד את החוויה שלהם ביומן וידיאו מצולם.