פיקוד העורף התרעה במרחב

הכירו את הזוגות

האם כבר הכרתם את המתמודדים החדשים של המירוץ למיליון?

דפנה בר-אור 29/10/11 22:00אוסי וכרמית

זוג תימניות אסליות שמדברות בח' ו-ע' , הסלבריטאיות של קריית עקרון, שיוצאות לכבוש את העולם מצוידות בג'חנון חילבה וסחוג, והרבה "ברכות" בתימנית...

 

 

גדי ואלונה 

שני חברים בלהקת רוק: אלונה, מנחת ערבי רווקות, היא סולנית הלהקה, וגדי, פרסומאי ותיק, הוא המתופף. גדי, שהתמסר לתחביב בעקבות משבר גיל ארבעים, הקים להקת רוק שם פגש את אלונה הזמרת. מדובר בזוג ידידים שמאתגרים את נתוני הסטטיסטיקה על ערכי המשפחה הישראלית המתגרשת והולכת...  

 

פיפי וניצן

פיפי וניצן הם צמד אופים שעולם המושגים שלהם נע בין בורקס לרוגלעך.  פיפי היא פצצה בלונדינית שמקבלת שריקות ומבטים בכל פעם שהיא עוברת ברחוב. ניצן הוא מוכר בורקס מנוסה שכל לקוחה שמגיעה לקנות מאפה מיד מתאהבת בו.

 

 

ענהאל ועקיבא הם הזוג הדתי שובי הלב מטירת יהודה : הם מצחיקים, מטיילים, מתנסים ובעיקר מתחבבים על כל מי שנקרה בדרכם. ענהאל במבטא צרפתי ומלל בלתי פוסק ("כשמשעמם לי אני מדברת עם עצמי") היא פורצת גבולות ("אני חולה על אלוקים"), כובשת את המסך ואין מי שיישאר אדיש אליה ולזוגיות שלה עם עקיבא.

 

 

טום ואדל

טום ,כדורגלן צעיר, מלא בקסם אישי, מאוהב, בעיקר בעצמו. קחו את כל מה שידעתם על כדורגלנים תערבבו טוב טוב וקיבלתם את גרסת הכדורגלן הדור החדש עם שפה מימיקה וצ'ארם שיש רק לו.

אדל , ילדה יפה אשר מצדה לא נשארת חייבת ומעמידה את טום במקום עם חן ששמור לילדה בת 18 שלא באמת סופרת אף אחד, גם לא את טום.

 

 

טל ומור

מדובר במערכת יחסים שלוקחת את המושג "אם ובת" לקצה. טל בנתה מקדש שבו היא סוגדת לאורח חיים קיצוני: ספורט, תזונה נכונה ושימור מראה צעיר. מור, הבת, בצילה של אמה הדומיננטית, מעריצה את אימא ושואפת ללכת בדרכה.

 

 

אורן ואלון

אבל בדרך האחד שכח את השני. אורן, עו"ד מיושב, "מורעל" תכניות ריאליטי שמצהיר על כך בגלוי, עיניו מנצנצות כשמדבר על הז'אנר. הגיע בראש ובראשונה בכדי להגשים את הפנטזיה ואם "על הדרך" יצטרך לעשות את זה עם אחיו, אז המטרה מקדשת את האמצעים... להבדיל מאורן, אלון הגיע למירוץ בכדי לנסות לזכות באהבת אחיו, קבלתו כהומוסקסואל ואיחוד התא המשפחתי.

 

 

שירה ופיראס

רומיאו ויוליה גרסת נצרת עילית" פיראס ושירה מנהלים תקופה ארוכה מערכת יחסים בלתי אפשרית על רקע לאומני, שמאיימת להתפוצץ, בין ערבי מוסלמי ליהודיה.   

פיראס הכיר את משפחתה של שירה כל חייו והחליט לאזור אומץ, לחצות את הגבול ולכבוש את ליבה של נסיכת המשפחה. מדובר בזוג מעורב שמתמודד עם קשיים ואתגרים רבים בין היתר גם בעיר הולדתם, נצרת עילית וגם בקרב המשפחה.