פיקוד העורף התרעה במרחב

רוני דואני בסינגל חדש!

היכונו והכירו את "גוגו" שישגע את כולם

מאיה מזרחי 09/02/15 13:33רוני דואני - הסופרסטאר הרשמית של ישראל, האחות של יעל שרצה אצלכם במסך ובעצם גם אצלנו ב";מירוץ למיליון";, משיקה סינגל קליט שיחמם לנו את החורף.
אפשר לומר הרבה דברים על תעשיית הפופ בארץ אבל דבר אחד בטוח, כולנו מכירים את השירים שלה וכולנו מצאנו את עצמנו באיזשהו שלב בחיים מזמזמים אותם.
אין אחד שלא מכיר את הלהיט ";סופרסטאר"; וכעת הגיע הזמן להכיר גם את הלהיט המפולפל ";גוגו";

 תפסנו את רוני לשיחה קצרה על השיר החדש, אז איך הכל התחיל ומה שם השיר אומר בעצם?

";זה שיר התחיל את דרכו כלחן ממורן דויד עם המילה הזאת, ה";גוגו"; הזה בתוכו. היה בזה משהו מאוד מגניב שהתגלגל על הלשון, אבל לא היה טקסט מעבר לזה. לאחר התלבטויות רבות, סהר חגי- האיש שכתב את השיר החליט בלי בקשות או הוראות להפוך את הגוגו בעצם לאדם עם סיפור אנושי.
אהבתי את זה, והתחברתי לזה מייד. לא הייתי בטוחה מה יקרה כשנקליט את זה, אבל זה פשוט זרם בהקלטות והסתדר לי לא רק בראש, אלא גם כשצריך לשיר זה יצא מצויין";
יש ב";גוגו"; גוון קצת שונה משאר שירי הפופ שלך?
";היה לי ברור מההתחלה שהטקסט הוא אולי לא טקסט ";פופי רשמי"; אבל אני חושבת שמזמן כבר מבינים, שטקסט פופי לא חייב להיות שטחי רדוד או לעסוק בכלום, גם שיר פופ טוב עם BPM גבוה, כזה שכיף לך לרקוד לצליליו, יכול לדבר על נושאים ";ברומו של עולם";. החיבור שלי לטקסט היה ממקום אישי: הרבה חברים, בינהם גם מוזיקאים, מצאו את עצמם אורזים מזוודות, לא בשביל המירוץ למיליון, אלא בשביל המירוץ למשכורות או לקיום הוגן. שלחתי להם את הישר לשמוע, לפני שהוא יצא, והם מייד התחברו , והבינו את הכוונה.";

 

 

חוץ מהסינגל החדש, אתם יכולים לראות אותה גם על המסך שלכם, במירוץ למיליון, רביעי ושבת ב-21:00

 

יפה לך רוקסטאר, רוני מדגמנת האבי מטאל במירוץ למיליון

תמונה גדולה

שם הפריט: רוני סופרסטור
קוד זיהוי:213816
רוני -פחות האבי מטאל ויותר פופ