פיקוד העורף התרעה במרחב

מה עושים עם מיליון שקלים?

רגע לפני הגמר, שאלנו את הזוגות מה הם יעשו אם יזכו בכסף

26/03/15 16:19"החוויה היא מה שחשוב", "הפרסום הוא מקפצה אדירה", "אלו זכרונות לכל החיים".. עם כמה שהמשפטים האלה נכונים,  לא ניתן להתעלם  מהפרס הגדול שמונח על הכף- מיליון שקלים שייכנסו לחשבון הבנק של הזוג שיגיע ראשון לנקודת הסיום בגמר בשבת. רגע לפני שזה קורה, היינו חייבים לשאול את הזוגות מה הם מתכוונים לעשות עם הכסף במידה ויזכו ואם הם לא יהיו המנצחים הגדולים מי הם רוצים שייקח את המיליון.

טום: אם אזכה במיליון אולי אשקיע בדירה, אעבור לגור לבד סוף סוף ואחזיר לאמא שלי את כל מה שאני חייב לה! אם לא אנחנו ננצח, אני חושב שמגיע ליוכי ולינור לזכות. נראה לי שמגיע להן על הדרך שעברו.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: טום ואוריאל
קוד זיהוי:216172
טום ואוריאל - הכי מפרגנים
 

 

שני: אם אני זוכה הדבר הראשון שאני עושה זה לעשות "מעשר" ולתת כסף לתרומה. אם לא אני, הייתי רוצה שלינור ויוכי יזכו. הן זוג מדהים שעבר כברת דרך מטורפת. מביאות גאווה לכוח הנשי.

 

יוכי: אם לא אזכה בכסף, הדבר הראשון שאעשה זה אתרום עשרה אחוזים ממנו למחלה אונקולוגית לילדים. אם אני לא אזכה, אני אבין שזה לא שלי, ואני אשמח על המקום שהגעתי אליו, כי זה לא מובן מאליו. אני ארצה ששני הזוגות יזכו באותה המידה. לדעתי מי שהגיע לגמר מגיע לו ב100%. אשמח אם שי ושני או טום ואוריאל באותה המידה. עבודה קשה, כריזמה וקשר טוב בין בני הזוג הוא המשחק.

 

נגן וידאו

שם הפריט: הגמר הגדול מגיע!
קוד זיהוי:238616
 

 

 

אוריאל: אם אני זוכה, אני פורט את כל הכסף לשטרות ועושה ממנו מזרון וכריות וישן עליו על לילה להרגיש את החום של הכסף. אם לא אנחנו אז יוכי ולינור. בחורות צעירות שמתחילות את החיים, והן עבדו כל כך קשה על ללמוד להסתדר אחת עם השנייה. מגיע להן.

 שי: אני מפחד מלהקדים את המאוחר. רק מלחשוב על הסכום הזה אני מתרגש... אבל במילה אחת: הלוואי! קצת קשה לי לענות לשאלה מי הייתי רוצה שיזכה. יוכי ולינור יצאו תותחיות לדעתי, וטום ואוריאל אלופים מהרגע הראשון שהכרתי אותם.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: שי ושני
קוד זיהוי:216175
שי ושני- מפרגנים ליוכי ולינור
 

 

לינור: קודם אזכה, אחר כך אחשוב מה לעשות עם הכסף. לכל אחד מהשלושה  מגיע לזכות, הגענו עד לכאן, כל אחד מאיתנו נתן את כל מה שהוא יכול ושיחק את המשחק בצורה הכי טובה שיש ולכן לכל אחד מגיע הפרס.

 

 

תמונה גדולה

שם הפריט: יוכי ולינור
קוד זיהוי:216174
יוכי ולינור - כוח נשי