פיקוד העורף התרעה במרחב

הפרסומת המלאה של אלכסה

היה שווה לחכות: קבלו את סרטון הפרסומת המלא של REEBOK

22/03/15 08:39לפני כשבועיים, פרסמנו כאן סרטון מאחורי הקלעים של הפרסומת החדשה של ריבוק. בסרטון נראתה אלכסה דול, כוכבת המירוץ למיליון, בריקוד שלא ניתן להישאר אדישים אליו. היום, סרטון הפרסומת המלא שצולם אז מתפרסם. היה שווה לחכות. אלכסה אינה הכוכבת היחידה שמציגה יכולות ריקוד מופלאות, בפרסומת משתתפים גם אבישחר ג'קסון (כוכב X FACTOR), שביט ויזל, נטלי דדון וטיטי איינאו.

 

 

לדברי משה סיני מנכל ריבוק, בחרו להשיק את נעל הדגל בהפקת קליפ ל-MTV. מאחר ויצירת שיר קליט עם קליפ מהנה לצפייה יוצרים תודעה לאורך זמן רב. בפרויקט הושקעו 2 מיליון שקל . הסופר-גרופ הישראלי עמד בפני אתגר לא פשוט, לייצר גרסה ישראלית לתרבות ההיפ-הופ האמריקאית שמלווה את מוצרי ריבוק בארה"ב. סיני מוסף שהנעל הנחשפת בקליפ מבוססת על טכנולוגיית "פאמפ", שהזניקה את מכירות ריבוק בשנות ה-90'. הפטנט מזרים אוויר לחלקי הנעל, כדי להתאים את אחיזתה לכל מבנה כף רגל באופן אישי.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: אלכסה דול
קוד זיהוי:216023
אלכסה דול
 

 

על הפקת הפרויקט חתומים משרד הפרסום לידרס ובית הקונספטים אלנבי. שגייסו לביצוע השיר את הראפר Tha Realest מארה"ב, המוכר מפרשיות משותפות לדר' דרה וסנופ דוג. והמפיק חגי מזרחי שאחראי על יצירות של שוטי הנבואה, רוני סופרסטאר, סאבלימינל ועוד.על הפקת הפרויקט חתומים משרד הפרסום לידרס ובית הקונספטים אלנבי. שגייסו לביצוע השיר את הראפר Tha Realest מארה"ב, המוכר מפרשיות משותפות לדר' דרה וסנופ דוג. והמפיק חגי מזרחי שאחראי על יצירות של שוטי הנבואה, רוני סופרסטאר, סאבלימינל ועוד.