פיקוד העורף התרעה במרחב

יוכי ולינור בדרך למיליון!

צמד הנשים החזקות של המירוץ לא מפחד משמועות ובטח לא מהריבים שלהן

מאיה מזרחי 10/06/15 21:00יוכי ולינור, שתי החברות הטובות שחזרו בשאלה, כבר ממזמן הוכיחו שגם בלי כוח גברי אפשר להתגבר על הכל ובגדול. על אף כל הויכוחים שלהן וחילוקי הדעות ביניהן, השתיים תמיד דואגות לא לתת לשום דבר לעצור אותן בדרך לנקודת הסיום.

תפסנו אותן לשיחה שבה הן מדברות על החברות ביניהן, על היחסים עם המשפחות שלהן "למען האמת לא ציפיתי שבני משפחתי יקבלו ויאהבו את השתתפותי במירוץ למיליון", וכמובן על הקשר עם שאר זוגות חצי הגמר.


מזל טוב אתן בחצי גמר! האמנתן שתגיעו לחצי הגמר?
יוכי: אני הימרתי על שתי אופציות, או שאנחנו לא צולחות את המדינה הראשונה ועפות, או שאנחנו מצליחות לעבור את המדינה הראשונה ומשם אנחנו בדרך לגמר, כי האמנתי בנו – והנה זה קרה!
לינור: האמת שכן! מהיום הראשון כבר האמנתי שנגיע הכי רחוק שאפשר ולא טעיתי.

איך החברות בינכן התחילה?
לינור: החברות ביננו התחילה לפני שלוש שנים כשהכרנו במקרה באיזה מועדון, יוכי ניגשה אליי להציע לי להיכנס לאיזו סוכנות ומאותו רגע התחברנו, לאט לאט גילינו שיש לנו המון במשותף וזה מאוד הפתיע אותנו. השאר היסטוריה, הקשר שלנו רק המשיך להתהדק ולהתעצם.
 

תמונה גדולה

שם הפריט: יוכי ולינור
קוד זיהוי:215698
יוכי ולינור - הכוח הנשי שולט
 


בתחילת העונה סיפרתן שאתן לא בטוחות שהמשפחות יישארו לתמוך בכן, איך המשפחות הגיבו כשהן ראו את התכנית?

יוכי: למען האמת לא ציפיתי שבני משפחתי יקבלו ויאהבו את השתתפותי במירוץ למיליון, אבל אני יכולה לומר שבמובן מסוים זה שינה לטובה את מחשבתם ואני שלמה עם הבחירה ללכת לתכנית.

לינור: מאוד חששתי שאבי לא יתמוך בי עקב ההופעה החיצונית שאנחנו מציגות בתכנית. לשמחתי, כבר אחרי הפרק הראשון קיבלתי תגובות מחממות בעיקר ממשפחתי ומאבי שראו אותי גם בלבוש חושפני. יתרה מכך אבי שמח שאני בתכנית ושאני מייצגת את העקרונות שלו ואת הדת כראוי.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: יוכי ולינור
קוד זיהוי:215700
תמונה משפחתית ביחד עם מלי, אמא של לינור
 

 

המון במהלך המירוץ, יכול להיות שהיו ריבים מוגזמים מידי לדעתכן? או שאתן ככה גם ביום-יום?
לינור: אני חושבת שבשוודיה הריב שלנו היה מוגזם ויצא טיפה מפרופורציות, אבל בסופו של דבר אלו סיטואציות חדשות שאת צריכה לדעת איך להתמודד איתן, יחד עם הקשיים הפיזיים והמנטליים שמתווספים במהלך הזמן.
יוכי: אני חושבת שבחיים האמיתיים אף מערכת יחסים לא עומדת בכאלו מבחנים, לפני המירוץ אני ולינור לא היינו רבות וגם אם היה לנו ויכוחים זה היה נגמר בדיוק אחרי עשר דקות. כמו שאתם צופים בנו, אני ולינור יכולות לריב המון פעמים שוב ושוב אבל סופו של דבר אנחנו כמו משפחה ויש ביננו באמת אהבה אמיתית. אמנם החברות שלנו לא רבת שנים אבל זו חברות שנרקמה מתוך הלב והנשמה.

 

יוכי, הרבה אומרים שהקשר הרומנטי שלך ושל מאירי לא אמיתי, מה דעתך על השמועה הזאת?
אני לא מייחסת חשיבות למה שאנשים אומרים, אני אוהבת אותו מאוד. עובדה שהקשר שלי עם מאירי נמשך כבר מספר חודשים, אני חושבת שאם מערכת היחסים הזאת הייתה "לא אמיתית" ו"פקטיבית" כמו שחושבים היא בחיים לא הייתה שורדת כל כך הרבה זמן. ויותר מזה, חשוב לי לומר שאני ממש שמחה שהכרתי אותו בזכות התכנית הזאת.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: יוכי ואמרי
קוד זיהוי:215701
מאירי ויוכי, אהבה פורחת על אמת
 

 


לינור, איך זה להיות אישה נשואה?

חיי הנישואים שלי נהדרים! הכרתי את בעלי אבי, ממש במקרה במאפיה לפני שנתיים ומהרגע הראשון התאהבנו. אחרי שחזרתי מהמירוץ התחתנו, והיום אנחנו מצפים לפרי אהבתנו, אנחנו נורא מתרגשים ושמחים.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: לינור ובעלה
קוד זיהוי:215702
לינור ואבי, בדרך לבניית משפחה חדשה
 מה אתן חושבות על הזוגות שאיתכן בגמר? במשפט אחד!

שי ושני

לינור: שני חברה מאוד טובה שלי, שי ושני הם זוג תותחים!
יוכי: בהרבה מובנים הם מזכירים לי את הזוגיות שלי ושל לינור, התחברתי אליהם מהרגע הראשון, ומאחלת להם לקחת את המיליון (אם זה לא יהיה אנחנו כמובן).

וובה ואלה

יוכי: הכי מפרגנת להם בעולם, לא יצא להכיר אותם מספיק במהלך התכנית אבל אני חושבת שהם הליהוק המושלם של העונה.
לינור: מצחיקים, השורדים האמיתיים!

טום ואוריאל

לינור: אהובים שלי, בזכותם נחשפתי לעולם חדש!
יוכי: עושים טלוויזיה במיטבה!


ולמי שרוצה להיזכר, כך יוכי ולינור התחילו את דרכן אצלנו:
 

נגן וידאו

שם הפריט: האודישן של לינור ויוכי
קוד זיהוי:236953