פיקוד העורף התרעה במרחב

דניאל ומאירי נחשפים

הזוגיות החדשה של מאירי, החתונה של דניאל וכל הדברים שאתם חייבים לדעת

מאיה מזרחי 10/06/15 21:00הזוג הכי מסקרן של המירוץ למיליון, דניאל ומאירי, נחשפים ומדברים על הכל. האירוסין של דניאל, הזוגיות של מאירי עם יוכי מהמירוץ והחברות האמיצה ביניהם. הנה הראיון המלא עם הזוג הכי מעניין על המסך שלכם!

 

ממתי אתם חברים?

מאירי: שנינו ירושלמים, היינו עושים מסיבות עם חברים משותפים, בזמן שהתחלתי לשרת בקרייה בתל אביב, רציתי להשכיר בתל אביב דירה בכדי לחסוך את כל הנסיעות, באותה תקופה אני ודניאל כבר הכרנו בעקבות החברים, ואז הוא פשוט הציב לי עובדה שאני אבוא לישון אצלו ומאז אנחנו חברים טובים.

 

 

תמונה גדולה

שם הפריט: דניאל ומאירי
קוד זיהוי:215178
דניאל ומאירי: המירוץ קירב בינינו
 

מי יותר תחרותי אתה או דניאל?

מאירי: דניאל, קודם כל שנינו אנשים מאוד תחרותיים, רק שדניאל הרבה יותר תחרותי ממני, כל דבר אצלו איכשהו מתקשר לתחרות שזה מה שלדעתי מביא אותו להצלחה שלו. אני תחרותי אבל גם יודע מתי להגיד די.

דניאל: אני, מאירי מאוד תחרותי אבל הוא יותר שקול והוא גם יודע לפעמים להגיד "מספיק, עד כאן", במירוץ הוא לא עושה את זה ומזל! אני יודע שגם מאירי מצפה ממני שאני לעולם לא 'אתבכיין' ואני חושב לבינתיים עומד במשימה. כמו שבטח ראיתם את הקושי במשימות הערסלים והבבוקשה – לא אוכל להגיד שהיה לי קשה לעבור את המשימות אבל מה שהיה לי קשה זה שלא יכולתי לעזור לשותף שלי באותו רגע.

 

דניאל, אתה מאורס, ספר לנו קצת פרטים, מתי החתונה איך הצעת נישואים?
הכרתי את סטייסי במקסיקו, היא הייתה בטיול משפחתי ואני הייתי בטיול עם חברים, היינו באותו מלון ונפגשנו במקרה בבריכה ולאחר היכרות קצרה המשכנו את היום לארוחת ערב עם ההורים שלה וכל החברים שלי. באותו יום אני כבר המשכתי את מסעי והיא חזרה לניו יורק.
לאחר שלושה חודשים של טיול בדרום אמריקה מרכז וארה"ב, אני וחבריי החלטנו להאריך את הטיול כדי שנגיע למנהטן, לפגוש שוב את סטייסי. לאחר הבילוי במנהטן סטייסי הזמינה כרטיס טיסה לישראל לביקור קצר. לאחר שנה וחצי של קשר בשלט רחוק, סטייסי עשתה עלייה לישראל ואני מילאתי את הבטחתי וקניתי לה טבעת.
היא מיוחדת ואין עליה, הצעתי לה נישואים בים, עם ליווי של כתובות אש, זיקוקי דינור והחברים הכי טובים. מצטער לכל האנשים המסוקרנים שנמצאים, כרגע אין עדיין תאריך, אנחנו מתרכזים בלחיות באושר ועושר.

 

 

תמונה גדולה

שם הפריט: דניאל וסטייסי
קוד זיהוי:215184
דניאל וסטייסי
 

 


מאירי, גם אתה בזוגיות, שהתחילה אצלנו במירוץ, ספר לנו על זה

כשיוכי נכנסת למשימה אי אפשר לפספס אותה. היא עושה המון רעש ובלגן, היא בוכה עד הסוף ושמחה עד הסוף וזה מה שגרם לי להתאהב בה כל כך.
אני יכול לומר שממש טוב לנו ביחד, אנחנו בתחילת הקשר והכי כיף לנו בעולם.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: מאירי ויוכי
קוד זיהוי:215185
מאירי ויוכי
 

 

איזו משימה אתם הכי אוהבים במירוץ עד כה?

מאירי: עד כה המשימה שהכי אהבתי הייתה האומגה ההפוכה בקוסטה ריקה, כשהגעתי למירוץ ציפיתי שהיו המון משימות אקסטרים, וזאת הייתה המשימה אקסטרים המשמעותית ובשביל משימות כאלה באתי למירוץ.

דניאל: לבינתיים, המשימה שהכי אהבתי היא משימת הערסלים, מצד אחד ההתמודדות בתקשורת עם מאירי ומצד שני עשיית המשימה בצורה המספקת ביותר, כאשר אני יושב בצד וחושב "איך אני לא עשיתי את זה" ולאחר מכן יוצא שאני צריך לעבור את המשימה. היה חשוב לי לא לאכזב את עצמי ויותר מזה, לא לאכזב את מאירי ואת הצופים בבית.

 

איזו משימה הכי שנאתם עד עכשיו?

דניאל: כרגע זאת ללא ספק משימת פרס הנובל, לאחר יום של 14 שעות ריצה ואלף משימות  מביאים לך 5 כרטיסיות שאותן אתה צריך ללמוד בעל פה וכל זה באחת בלילה רגע לפני נקודת סיום נוספת, נראה אתכם מתמודדים עם זה צמאים ועייפים! וכמובן נראה בהמשך מול עוד אילו משימות נעמוד..

מאירי: הבבושקות! הסתכבתי ממש עם הבבושקות, הייתי שם בערך 3 שעות שזה המון המון זמן במירוץ. זאת הייתה משימה מייאשת כל כך שכל מה שחשבתי הוא איך בא לי לחזור עכשיו הביתה ולמה אני צריך את השטויות האלה, עם כל המחשבות האלה והקושי מהתגובות של דניאל לא הפסקתי את החיפוש במשימה לרגע, רק בזמן שדניאל נרגע הצלחתי למצוא את הרמז.


וככה אצלנו הכל התחיל:
 

נגן וידאו

שם הפריט: האודישן של דניאל ומאירי
קוד זיהוי:236950