פיקוד העורף התרעה במרחב

החתונה הגדולה של גל וליאל!

הזוג המאורס עוד רגע מתחתן ולנו יש את כל הפרטים

מאיה מזרחי 10/06/15 21:00קול ששון וקול שמחה: הנה כל הפרטים על החתונה של גל וליאל, שתתקיים ב- 15 למרץ, באולמי טרויה באשדוד. תפסנו את הזוג המאוהב לשיחה קצרה על אהבה, זוגיות וכמובן עוד פרטים עסיסיים על חתונת השנה.

איך הכרתם?

גל: הכרנו בחטיבה העליונה בתיכון, היינו בכיתה ז' ומאותו היום שראיתי אותה ידעתי שהיא תהיה אשתי, החברים שלי היו בטוחים שאין לי סיכוי... עם הזמן לליאל היה חבר זמן מה ולאחר שבע שנים שהבנתי שהיא פנויה, לא נשאר לי אלא לגשת ולנסות את מזלי, מסתבר שהצליח לי!

 

נגן וידאו

שם הפריט: האודישן של גל וליאל
קוד זיהוי:236976
 

 

כמה זמן אתם מאורסים?

ליאל: בערך עשרה חודשים, מאז היום הולדת של גל, הוא טען שאני המתנה הכי טובה שלו.

גל: היא באמת המתנה הכי טובה שיכלתי לבקש בשבילי וכמובן גם לקבל.

הכל מוכן לקראת החתונה?

גל: אצלי הכל מוכן לקראת החתונה, אין כמו חיי חתן זה קל. יש לי שני מלווים, תומר וגולן, ביחד אנחנו שלושת המוסקטרים כך שזה גורם להרגיש בטוח ורגוע. ליאל כל הזמן מנסה להלחיץ אותי אבל בינתיים לא הולך לה, אני נשאר יחסית אדיש.

ליאל: נראה לי שהרוב מוכן, השמלה בשלבי סיום אצל האחד והיחיד עידן כהן, יש לי שתי מלוות מקסימות, אולגה ומורין שנותנות לי את נשמתן ועוזרות לי בהכל ועושות מעל ומעבר, מקווה להחזיר להן בקרוב. מי שלא יבוא יפספס! אני לגמרי הייתי רוצה להיות מוזמנת בחתונה של עצמי.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: גל וליאל
קוד זיהוי:215000
גל וליאל - הזוג המאושר
 

 

כבר תכננתם את הירח דבש שלכם? הייתם עושים אותו ביעד מהמירוץ?

ליאל: הייתי חוזרת ללונדון וקוסטה ריקה אבל לא לירח דבש שלנו, לירח דבש היינו רוצים משהו יותר גרנדיוזי, ווגאס ממש קוראת לנו למשל. אבל תלוי מה יהיה אחרי החתונה כמובן.

גל: הייתי שמח לחזור לגיאורגיה עם ליאל אבל לא לירח לדבש שלנו (וגם לא בעשר שנים הקרובות) אולי יום אחד כשנזדקן יותר נטוס לשם לטיול מיוחד.

ליאל, בואי נדבר קצת על אופנה, על איזה סטייל תלכי עם השמלה?

חשוב לי שזאת לא תהיה שמלת קצפת מנופחת. חלום הילדות שלי תמיד היה שלוש שמלות בחתונה, אחת נפוחה כמו פעם עם תסרוקת ענקית על הראש, השניה עדינה סולידית וצמודה, והשלישית קצרה וקלילה לריקודים, אבל כל זה רחוק מהמציאות. זה שונה לחלוטין וזאת הפתעה, כלה לא מגלה!

גל, האם התאמנת לקראת שבירת הכוס?

וואו אל תלחיצי אותי.. לא התאמנתי, יהיה בסדר, אני בטוח שאני אעבור את זה כמו גבר. אחרי המירוץ הכל קטן עליי.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: גל וליאל
קוד זיהוי:215001
מתכוננים לחתונת השנה
 

 

גל, אתה עושה חזרות לקראת ריקוד הסלואו?

במקרה הזה, אני חושב שאני לא צריך להתאמן על ריקודי סלואו, למקרה שלא ראו את כישורי הריקוד שלי בלונדון ובגיאורגיה, אני בסדר.

תגלו לנו הפתעות שיהיו בחתונה?

ליאל: אגלה הפתעה קטנה, סגרנו לימוזינה, שיהיה לנו בכיף להתפנק כל היום.

גל: אני שונא לצאת קיטשי אבל מבחינתי ההפתעה הגדולה ביותר תהיה לראות את ליאל ככלה. לנו נותר רק לאחל, מזל טוב!