פיקוד העורף התרעה במרחב

אשתו של שי והבעל של שני מדברים

מה בני הזוג של השילוב הכי מעניין חושבים?

מאיה מזרחי 10/06/15 21:00שי ושני הם ללא ספק הליהוק הכי מעניין שראינו על המסך, שני בחרה לרוץ עם החבר הכי טוב של בעלה, ומיד אנשים החלו לדבר,  איך הם עושים את זה? אני לא הייתי מסכימ/ה לזה! מה בני הזוג שלהם חושבים על זה...? ובכן, היום יש לנו את כל התשובות בשבילכם, אישתו של שי, עדי, ובעלה של שני, רונן, מדברים על הכל במיוחד בשבילכם.

איך אתם מרגישים כשאתם רואים את האהובים שלכם רצים ביחד?
עדי: זה נראה לי הכי טבעי כי הם חברים טובים גם בבית. האינטראקציה ביניהם מאוד מצחיקה וזה מוזר לי לראות את בעלי בטלוויזיה, שי בחור פשוט מהמושב שהפך בלילה לסלב.
רונן: את האמת, אני מאוד גאה לראות שניהם ביחד, לפני שהם יצאו למירוץ ידעתי שהם צוות חזק, אני אוהב לקרוא להם הסיירת המובחרת של עין יעקב!

 

 

תמונה גדולה

שם הפריט: שי ושני
קוד זיהוי:214988
שני ורונן
 

 


אתם מרוצים מהמערכת יחסים של שי ושני במירוץ?
רונן: אני מודע ללחצים ולסיטואציה הקשה בתחרות, תמיד יש חילוקי דעות אבל הם תמיד יודעים לפתור את הבעיות בינהם (גם בבית) בדרך הטובה ביותר, שי ושני יודעים מתי להרגיע שצריך וזה שגורם לי להיות רגוע כשאני צופה בהם.
עדי: קודם כל אני מבינה ששי ושני נמצאים במירוץ תחת סיר לחץ ענק, יש מקרים ששי יכול לצאת קצר או עצבני, אבל אני מכירה אותו ויודעת שזה מעבר לזה, כמו שבכל תכנית יש אנשים שעורכים אותם ובסופו של דבר לא רואים את התמונה בשלמותה. בלי קשר- שי הוא בן אדם לא אוהב להפסיד, ולכן מה שמעכב אותו גורם לו להתעצבן.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: שי ועדי
קוד זיהוי:214984
שי ועדי
 

 


איך לדעתכם הם מתייחסים אחד לשני במירוץ?
עדי: שני מכירה את שי ממש טוב, היא מכירה את החולשות שלו ולכן יודעת איך להתנהג, גם כשהיא מעצבנת אותו זה למען מטרה טובה - להתקדם במירוץ. לא סתם רציתי שהם יצאו ביחד למירוץ, אני חושבת שהשילוב ביניהם הוא מנצח.
רונן: כמו שכולם רואים, שי מתייחס אליה בכבוד רב, גם כשמנסים להביא אותם לקצה בעניין מערכת היחסים שלהם. אנשים שואלים איך זה יכול להיות שהם רצים ביחד? הם האנשים הכי קרובים אליי, אני סומך עליהם במאה אחוז שיביאו את המיליון הביתה.
 

מה הייתה המשימה של שניהם האהובה עליכם?
עדי: היו הרבה משימות שאהבתי וכאבה לי הבטן מרוב צחוק, ישנן כמה משימות שיכולות להעיד על כל מיני צדדים שקיימים בשי, אם זה המשימות כוח- שאני גאה לראות איך הוא צולח אותן, ואם זה המשימות שאותי אישית מצחיקות יותר כמו המשימה של מלכת אנגליה, הנימוס והצד החלש שרגיל לאכול מהסירים, והקריצה למלכה שפשוט הרסה אותי מצחוק.
רונן: היו הרבה משימות שאהבתי, המשימה שהכי אהבתי לראות אותם היא משימת חיות הג'ונגל – היה מצחיק לראות איך שני מפחדת מעכבישים ושי מנסה לעודד אותה ואיך פתאום הגלגל מתהפך לו ושי מפחד מהנחש.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: שי ושני
קוד זיהוי:214985
שי ושני, החבר הכי טוב של בעלה
 

 


מה אתם מרגישים ברגעים שהם רבים?
עדי: יש רגעים שאני מזדהה עם שני ויש רגעים שאני מזדהה עם שי אבל בגדול, עוד לפני שהם יצאו למירוץ הם היו מוכנים לריבים מסוג זה, שניהם אוהבים להגיד את המילה האחרונה וזה לפעמים מה שיוצר את החיכוכים אבל המטרה מקדשת את האמצעים, זה בסך הכל משחק ואנחנו לוקחים את הכל באווירה טובה.
רונן: בדרך כלל אני צוחק, כי זה בדיוק כמו הויכוחים שיש להם בבית על דברים יומיומיים רק ששם זה על המשימות שבתכנית. בסופו של דבר הם יודעים לכבד אחד את השני, לפעמים אחד מגזים יותר מידי אבל בסוף הם יודעים לפתור הכל בזמן וזה מה שחשוב.


חוץ משי ושני, מי הזוג האהוב עליך בתכנית?

עדי: העונה הזאת מגוונת מאוד ויש המון זוגות מעניינים, שני הזוגות שאני הכי נהנת לצפות בהם על המסך הם טום ואוריאל, ודניאל ומאירי.
רונן: ללא ספק דניאל ומאירי וגם וובה ואלה.