פיקוד העורף התרעה במרחב

אוריאל כובש את בר רפאלי!

ליליאן בדרך לפסגה ואנחנו מפרגנים

מאיה מזרחי 10/06/15 21:00אוריאל יקותיאל הוא שם דבר בתעשייה שלנו ולא מאתמול. הרבה לפני שהחליט לרוץ עם חברו הטוב, טום באום, למירוץ למיליון, הרקדן המהולל סולל את דרכו לצמרת כבר שנים וכעת כובש אותה עם קמפיין גדול במיוחד לרשת משקפי השמש Carolina Lamka Berlin לצד האחת והיחידה - בר רפאלי.
עכשיו זה בטוח, איש לא יכול לעצור אותו!


אין ספק שההיכרות של כולנו עם אוריאל, החצי השני מצוות 'טום ואוריאל' גורמת לנו לתהות, מאיפה הוא מוכר לנו ואיפה נתקלנו בו בעבר? תפסנו את אוריאל לשיחה צפופה, והנה כל התשובות:

ספר לנו איך הכל התחיל?


"לפני חמש שנים החבר'ה של אריסה - ליין המוסיקה המזרחית להומואים הראשון בעולם. פנו אליי לבוא לעשות איתם קליפים ולהופיע בכל המסיבות שלהם. עשינו קליפ ראשון לקידום מסיבה וזה תפס המון תשומת לב יותר משחשבנו ולאט לאט הוצאנו עוד ועוד קליפים. הכל הפך להיות היסטריה, הופענו ברחבי העולם. לאחר מכן קיבלתי הצעה מחמיאה במיוחד מההרכב TYP  (של עברי לידר וג'וני גולדשטיין) להופיע בקליפים שלהם, ההצלחה עלתה כל פעם מחדש, וכל השאר.. כבר היסטוריה."


 

תמונה גדולה

שם הפריט: אוריאל
קוד זיהוי:214785
שלישייה מנצחת, מתוך האינסטגרם של אוריאל
 

 


אוריאל, קבל מאיתנו אלפי ברכות על הקמפיין ההיסטרי של Carolina Lamka Berlin. איך זה לקבל קמפיין כל כך גדול לצד הטופ מודל בר רפאלי?

''קודם כל זה מאוד נחמד, זה כבוד אמיתי – זאת חברה מאוד מאוד גדולה ומאוד מסחרית, ובשביל מישהו שרגיל לעבוד בשוליים זה כיף גדול וכבוד אדיר!
בר מאוד זורמת ובאמת מצחיקה, האווירה על הסט הייתה ממש כייפית וקלילה''

 

 

תמונה גדולה

שם הפריט: בר
קוד זיהוי:214786
מתוך האינסטגרם של בר רפאלי
 


שמענו שהפרסומת שלכם הולכת להיות סנסציונית, האם נזכה לראות את כישורי הריקוד שלך?
''כן! הפרסומת היא בסגנון של קליפ מפורסם, בר וגם אני רוקדים ביחד. כך שתזכו לראות גם את כישורי הריקוד שלי וגם את של בר, צפו להפתעות.''

 

תמונה גדולה

שם הפריט: אוריאל
קוד זיהוי:214788
צלם: עידו איז'ק
 

בנוסף לקמפיין המבוקש, אוריאל גם זכה ביחד עם שותפו למירוץ, טום, בתואר 'גיבורי הריאליטי של השנה'. ואף קיבלו השניים חיקוי בארץ נהדרת. ואנחנו רק רוצים להגיד, תנו לנו עוד.