פיקוד העורף התרעה במרחב

החיקוי של וובה ואלה!

זוג האקסים הכי מצליח במסך מקבל חיקוי בארץ נהדרת

מאיה מזרחי 09/02/15 13:31מתחילת העונה הרביעית שלנו במירוץ למיליון וובה ואלה הפכו במהרה לזוג הכי אהוב במסך.כולנו התרגלנו לשפה המצחיקה ביניהם והכימיה הכל כך מיוחדת שלהם (הם אקסים!) שכובשת אותנו כל פעם מחדש.

בכל פעם שהזוג מקבל פרסה משאר הזוגות כולנו כואבים איתם, כשאלה נכנסת ללחץ גדול מהרגיל ו'לוקחת קרוב ללב', וובה יודע להרגיע אותה מיד בקסמיו ולרגש אותנו כל כך.

הם נעימים, הם חיוביים והם ללא ספק הזוג החזק שמוכיח את עצמו כל פעם מחדש ולא נותן לאיש לעצור אותם!

אז בעקבות כל ההצלחה המסחררת תפסנו את זוג האקסים הכי מוצלח בעולם לשיחה כי כולנו רוצים לדעת מה הם חושבים על החיקוי שלהם בארץ נהדרת?

וובה: זה היה מצחיק, הלוק של מריאנו היה דומה ויפה אבל לא הבנתי מה היה לו מעל השפתיים! המשפחה שלי לא ראתה את החיקוי, אבל כל החברים שלי צחקו מאוד כשראו את המערכון. 

אלה: אותי אישית החיקוי לא הצחיק בכלל. לא שמתי מידי לב למראה ששני עשתה כדי להיות דומה לי, זה פשוט היה בגד שחור ולא כמו שאני מתלבשת בדרך כלל או כמו שאני לבושה במירוץ. המשפחה שלי לא ראתה את זה, לא דיברתי איתם עדיין. אבל החברים שלי לא הפסיקו להתקשר ולומר 'מי זאת המכוערת הזאת? זה לא דומה לך בכלל!' והסכמתי מיד שהחיקוי לא כל כך דומה למי שאני באמת ולא מייצג אותי בשום צורה.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: וובה
קוד זיהוי:214608
החיקוי מתוך ארץ נהדרת
 

 

איך התגובות ברחוב מאז שעלתה התכנית?

אלה: התגובות טובות מאוד! אנשים אוהבים אותי ואת וובה, אם אני הולכת ברחוב אנשים עוצרים עם הרכבים שלהם כדי לצעוק לי ולהגיד לי משהו טוב, זה משמח אותי. פעם נתקלתי בקניון באימא וילדה שרצו שאבוא איתם לפגוש את האבא, האבא היה איש מבוגר על כיסא גלגלים, הוא ניגש אליי ואמר לי שהוא הכי אוהב אותי בתכנית ושהוא נהנה כל פעם מחדש לצפות בי וזה ריגש אותי כל כך שזה היה שווה הכל.

וובה: אני מקבל תגובות כל כך משמחות, כל מי שפוגש אותי ברחוב עוצר ואומר לי שלום ומאחל לי ולאלה שנצליח, זה תמיד מרגש אותי.

רוצים למסור משהו לגולשים שלנו?

וובה: קודם כל ובאמת תודה רבה לכולם. תמשיכו לצפות בנו, אנחנו אוהבים מאוד את המעריצים שלנו - אתם חשובים לנו מאוד! וגם מי שלא אוהב אותנו, זה בסדר,  אנחנו גם אוהבים אותו.

אלה: אין לי מילים, תודה על כל האהבה שאני מקבלת, חשוב לי לראות שאוהבים את הדרך שלי ואת מי שאני. תודה! אני מעריכה את זה באמת.

 

נגן וידאו

שם הפריט: איזה גובה יש לוובה (הרמיקס)
קוד זיהוי:237889