פיקוד העורף התרעה במרחב

קורס לפיתוח פורמטים טלוויזיונים

קורס חדש במרכז הבינתחומי הרצליה. היכנסו לפרטים

11/05/13 08:46  קורס משותף לרשת והמרכז הבינתחומי בהרצליה 

 

בחברות הטלוויזיה הגדולות בארץ ובעולם קיימות ";;תיבות דואר פתוחות";; להצגת פלטפורמות חדשות, כמו כן קיימות הזדמנויות מכירה וחשיפה בפסיטבלים כגון ";;מיפ";; המתקיים בקאן, וכן קיימות חברות כגון  Armoza Format ו'דורי מדיה' אשר מייצגות את בעלי היצירה לקהל הלקוחות הפוטנציאלים. מכירת זכויות שימוש בפורמטים הללו יכולה להניב לבעל היצירה ולשותפיו העסקיים רווחים משמעותיים, שכן הפורמטים מוצאים למכירה לכלל המדינות ועל כל מדינה לרכוש זכויות שידור משלה.

 

בית הספר לטלוויזיה של רשת בשיתוף 'מועדון היזמות' של בית הספר למנהל עסקים במרכז הבינתחומי מציגים תוכנית ליזמות עסקית בעולם הטלוויזיה. מטרת התוכנית הינה למידת הפן היזמי בעולם הטלוויזיה והקניית כלים ליצירת פורמטים טלוויזיונים חדשים.

 

המחזור הראשון של  'פורמט TV- יזמות עסקית בטלוויזיה'-  נפתח בנובמבר 2013 ומתקיים במרכז הבינתחומי בהרצליה. הקורס פתוח לתלמידי המרכז הבינתחומי בלבד ומותנה בהשתתפות בועדת קבלה.

התוכנית כוללת סקירה של מושגי היסוד, תיאור ושיטות יישום של שלבי ההפקה השונים בדגש על עלויות הפקה ובניית תקציב, קניין רוחני, תורת הפרזנטציה ושוק הפורמטים בעולם. כמו כן ילמדו הצגה ויישום השלבים השונים בכתיבת פורמט החל - בכתיבת הרעיון תוך הפיכתו לסינופסיס המתאר את קווי המתאר המשמעותיים בפורמט.

 

 

 

 

 

 


הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת