חמישה על החמישייה

מה למדנו על השורדים שצלחו והגיעו לחמישייה הנכספת?

 • שתפו את החברים -

בזמן שהם על האי, נאבקים באיתני הטבע ובמשימות מאתגרות, השורדים גילו על עצמם דברים שאפילו הם לא ידעו!

אז מה למדנו על החמישייה שלנו? 

תמונה גדולה

שם הפריט: הישרדות
קוד זיהוי:226114
 

1. טילטיל – הוא אולי נדמה כליצן של החבר'ה, מקפיד להתבדח בכל הזדמנות ומפיל את כולם מצחוק, אך ההומור של טילטיל מכסה על געגוע חזק ליקרים לו. אם זה הגעגועים לאוכל של ורד, לחיבוק של הילדים ולתמיכה של אבא אורפלי, טילטיל הוא איש משפחה נאמן, המסוגל לבכות כאשר הוא שומע את הילדים. מצחיק-מצחיק, אבל עד המשפחה. תודה!

 

2. רוסלנה רודינה – בתחילת המשחק היא הייתה שקטה ובוחנת, אבל רוסלנה התגלתה כמנהיגה מלידה! היא הייתה הדבק בברית עם טילטיל ואמסלם, והמשיכה להתבלט בברית המרובעת עם טילטיל, דנה, ג'ני ומושיק. האם המהלך החשאי והמשותף עם טיטי יעבוד? שווה לעקוב!

תמונה גדולה

שם הפריט: הישרדות
קוד זיהוי:226115
 

3. דנה ברגר – כשרק עברה דנה ברגר להוראקן, היה עליה לבנות עצמה מאפס: השבט היה זר לה ולקח לה זמן מה למצוא את מקומה. אבל דנה מאמינה גדולה בחברות - וזה סוד ההצלחה שלה. היא חברה לברית חזקה ונותרה נאמנה לה, ועם זאת הקפידה להישאר אדיבה וניטרלית לכל אורך המשחק. הנאמנות שלה לעקרונות החברתיים שהנחו אותה מאז ומתמיד, השילוב המנצח של השלווה הטבעית שלה והאומץ הרוקרי שהיא מפגינה, עזרו לה להתקדם.

 

4. טיטי איינאו – אל תתנו לכתר מלכת היופי להטעות אתכם: טיטי היא פייטרית אמיתית! טוב, את זה כבר ידעתם. החוויות על האי מגלות צד אחר לגמרי בלוחמת הקשוחה: היא, למעשה, בחורה רגישה. זה התחיל ממערכת היחסים המרגשת עם רון אלוף, וממשיך בברית החזקה והחברות האיתנה עם כוכבי. הטבע מוציא מהמתמודדים את האמת שלהם, והאמת של טיטי מרגשת ביותר.

תמונה גדולה

שם הפריט: הישרדות
קוד זיהוי:226116
 

5. עומרי כוכבי – כוכבי מקפיד להיות הוגן כלפי כולם ומתמיד בברית עם טיטי, אך התגלית האמיתית לגביו היא ההישגיות המרשימה שלו. הוא החלטי ונחוש, ומבחינתו, זה הכל או כלום: מקום שני אינו טוב מספיק; הוא רוצה לנצח בתנאים שלו – ונחישות כזאת בתנאים כה מאתגרים היא בהחלט תכונה שמוכרחים להעריך.
 

פספסתם את הפרק האחרון? צפו בו כאן! הפרק הבא בראשון ב-21:00!

 

 

נגן וידאו

שם הפריט: צמיד הוטו יכול לשנות את כל המשחק
קוד זיהוי:243189
 
 • שתפו את החברים -

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת

תגובות

הוסף תגובה
 • 1

  טילטיל טלוף

  שמעון | 07/02/16 17:02

  טילטיל אני מכווה שינצח כי אני מת על טילטיל הוא גם היה במירוץ למליון שזה פשוט ואואו אני לא מבין איך הוא לא ידע שווה ואלה הגיעו במקום הרביעי במירוץ למליון בעונה שלו

  הגב להתגובה זו | סגור

{{Data.Title}}